Image
Image
Image

Doskonalenie zawodowe

Wydarzenia w ŚlOIIB

Po rocznej przerwie - spowodowanej pandemią koronawirusa - odbyła się 19 listopada 2021, tym razem w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, kolejna gala zorganizowana przez Śląską Izbę Budownictwa i Śląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa. Jest to doroczna uroczystość uświetniająca Śląski Dzień Budowlanych.

Wydarzenia w ŚlOIIB

Nowa formuła, nowi Sygnatariusze - jeden cel – WSPÓLNIE DLA ROZWOJU BUDOWNICTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO!

Wydarzenia w ŚlOIIB

25 października 2021 nastąpiło uroczyste otwarcie nowej siedziby Placówki Terenowej ŚlOIIB w Gliwicach, mieszczącej się aktualnie w budynku Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Wydarzenia w ŚlOIIB

Ostatni z serii tegorocznych Regionalnych Dni Inżyniera Budownictwa zorganizowała Placówka Terenową ŚlOIIB w Gliwicach w Łaźni Łańcuszkowej kompleksu Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu.

Wydarzenia w ŚlOIIB

Placówka Terenowa ŚlOIIB w Katowicach, skupiająca członków ŚlOIIB z obwodów wyborczych Katowice I, Katowice II i Sosnowiec, zorganizowała Regionalny Dzień Inżyniera Budownictwa

Wydarzenia w ŚlOIIB

W czwartek 30.09.2021 r. po długiej przerwie odbyło się spotkanie integracyjne członków Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w ramach Regionalnego Dnia Inżyniera Budownictwa.

Wydarzenia w ŚlOIIB

Pandemia długo skutecznie niweczyła nasze plany organizacyjne, dlatego na Regionalny Dzień Inżyniera Budownictwa w Częstochowie musieliśmy poczekać nie rok, a dwa lata.

Wydarzenia w ŚlOIIB

Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa - Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu to ogólnopolska akcja Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, która odbędzie się 25 września 2021. 

Wydarzenia w ŚlOIIB

Władze Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa zapraszają członków Izby do udziału w Regionalnych Dniach Inżyniera, które we wrześniu zostaną zorganizowane przez Placówki Terenowe Izby. Zapraszamy do zgłaszania udziału. Wspólnie budujmy dobre relacje!

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's

Search