Image
Image
Image

Doskonalenie zawodowe

Wydarzenia w ŚlOIIB

Budowa, eksploatacja czy remont własnego obiektu zawsze budzi wiele pytań i wątpliwości. INŻYNIEROWIE BUDOWNICTWA postanowili wesprzeć Polaków w tych działaniach i służyć radą
w ramach jednodniowej akcji w punktach konsultacyjnych.

Wydarzenia w ŚlOIIB

W dniach 1-3 czerwca 2022 odbyły się w Wiśle-Jaworniku po raz ósmy warsztaty szkoleniowe organizowane przez Śląską OIIB przy merytorycznym wsparciu Dyrektora Wydziału Infrastruktury Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach oraz Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Wydarzenia w ŚlOIIB

26 marca 2022 spotkali się w Wielkiej Sali Koncertowej siedziby NOSPR-u członkowie Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa wraz z członkami swoich rodzin i zaproszonymi na galę zacnymi gośćmi, aby świętować jubileusz dwudziestolecia istnienia samorządu inżynierów budownictwa na Śląsku.  

Wydarzenia w ŚlOIIB

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

informujemy, że Placówka Terenowa Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Gliwicach organizuje kolejne spotkanie szkoleniowe w ramach cyklu „Spotkanie z ekspertem”.

Wydarzenia w ŚlOIIB

Po rocznej przerwie - spowodowanej pandemią koronawirusa - odbyła się 19 listopada 2021, tym razem w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, kolejna gala zorganizowana przez Śląską Izbę Budownictwa i Śląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa. Jest to doroczna uroczystość uświetniająca Śląski Dzień Budowlanych.

Wydarzenia w ŚlOIIB

Nowa formuła, nowi Sygnatariusze - jeden cel – WSPÓLNIE DLA ROZWOJU BUDOWNICTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO!

Wydarzenia w ŚlOIIB

25 października 2021 nastąpiło uroczyste otwarcie nowej siedziby Placówki Terenowej ŚlOIIB w Gliwicach, mieszczącej się aktualnie w budynku Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Wydarzenia w ŚlOIIB

Ostatni z serii tegorocznych Regionalnych Dni Inżyniera Budownictwa zorganizowała Placówka Terenową ŚlOIIB w Gliwicach w Łaźni Łańcuszkowej kompleksu Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu.

Wydarzenia w ŚlOIIB

Placówka Terenowa ŚlOIIB w Katowicach, skupiająca członków ŚlOIIB z obwodów wyborczych Katowice I, Katowice II i Sosnowiec, zorganizowała Regionalny Dzień Inżyniera Budownictwa

Wydarzenia w ŚlOIIB

W czwartek 30.09.2021 r. po długiej przerwie odbyło się spotkanie integracyjne członków Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w ramach Regionalnego Dnia Inżyniera Budownictwa.

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's