Image
Image
Image

Doskonalenie zawodowe

Wydarzenia w ŚlOIIB

Za nami jesienna edycja 62 Targów Budownictwa oraz 25 Targów Technik Grzewczych i Oszczędności Energii  Instal System, które w dniach 22-24 września odbywały się w Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej.

Wydarzenia w ŚlOIIB

Władze Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa zapraszają członków Izby do udziału w Regionalnych Dniach Inżyniera, które zostaną zorganizowane przez Placówki Terenowe Izby.
Zapraszamy do zgłaszania udziału. Wspólnie budujmy dobre relacje!

Wydarzenia w ŚlOIIB

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

informujemy, że Placówka Terenowa Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Gliwicach organizuje kolejne szkolenie w ramach cyklu „Spotkanie z ekspertem”.

Szkolenie w ramach ww. cyklu odbędzie się w dniu 18 września 2023 r. (poniedziałek)
w godzinach 16:00 – 20:00 w auli nr 118 na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej
w Gliwicach
przy ul. Akademickiej 5.

Wyjazdy techniczne

Program wyjazdu techniczno - integracyjnego organizowanego
dla inżynierów budownictwa (II/III dekada maja 2024)

Wyjazdy techniczne

Wyjazd techniczny dla członków ŚlOIIB

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice Pyrzowice

20 czerwca 2023 r.

planowana godz. rozpoczęcia 11:00

Wydarzenia w ŚlOIIB

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

informujemy, że Placówka Terenowa Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Gliwicach organizuje kolejne spotkanie szkoleniowe w ramach cyklu „Spotkanie z ekspertem”.

Wydarzenia w ŚlOIIB

 

W godzinach wieczornych 27 maja 2023 zakończył się w Parku Giszowieckim w Katowicach VI Festyn ŚlOIIB, nad którym patronat objęli Prezydent Miasta Katowic i Prezes Krajowej Rady Polskiej Izby

Wydarzenia w ŚlOIIB

Organizowane przez Śląską OIIB warsztaty szkoleniowe, przy merytorycznym wsparciu Dyrektora Wydziału Infrastruktury Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego ŚUW w Katowicach, odbyły się tradycyjnie w Hotelu Stok w Wiśle-Jaworniku w dniach 17-19 maja 2023.

Wyjazdy techniczne

W dniu 3 kwietnia 2023 r. inżynierowie budownictwa ze Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa wizytowali teren budowy drogi ekspresowej S3 na odcinku Bolków - Kamienna Góra – Zadanie III o długości 16,1 km. W wyjeździe techniczny udział wzięło 19 członków ŚlOIIB.

Wydarzenia w ŚlOIIB

23 marca br. miało miejsce spotkanie przedstawicieli Władz Śląskiej OIIB ze studentami Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Wydarzenia w ŚlOIIB

W związku z wprowadzonymi w styczniu 2023 roku zmianami przepisów Ustawy Prawo budowlane, Śląska OIIB prowadzi cykl szkoleń poświęcony tym zagadnieniom.

Wydarzenia w ŚlOIIB

W dniu 18 marca 2023 r  w Auli Wydziału Infrastruktury i Środowiska Politechniki Częstochowskiej w ramach porozumienia o współpracy pomiędzy Śląską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa (ŚlOIIB) i Politechniką Częstochowską odbyło się spotkanie ze studentami trzech wydziałów: Budownictwa, Elektrycznego, Infrastruktury i Środowiska, których absolwenci mogą ubiegać się o uzyskanie uprawnień budowlanych.  

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's