Zasady organizacji szkoleń dla członków ŚlOIIB

Zasady organizacji szkoleń dla członków ŚlOIIB - Informacje

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

NOWE ZASADY PROWADZENIA SZKOLEŃ
W ŚLĄSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBIE INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA.

Z dniem 1 stycznia br. Rada Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa wprowadziła nowe zasady prowadzenia szkoleń dla członków ŚlOIIB. 

Szkolenia z zakresu przepisów ustawy Prawo Budowlane oraz innych przepisów prawnych, bezpośrednio związanych z procesem budowlanym, organizowane będą przez ŚlOIIB
w siedzibie Izby w Katowicach, w Placówkach Terenowych oraz w celu ułatwienia dostępu do nich wszystkim członkom - w siedzibach jednostek administracji publicznej województwa (w urzędach powiatów i miast). Na szkolenia będą zapraszani przedstawiciele organów administracji architektoniczno-budowlanej oraz nadzoru budowlanego. Taka organizacja szkoleń, to także doskonała okazja do merytorycznej dyskusji oraz wymiany poglądów pomiędzy członkami Izby, przedstawicielami nadzoru budowlanego czy też pracownikami administracji architektoniczno-budowlanej. Szkolenia te będą tak jak dotychczas bezpłatne dla wszystkich czynnych członków ŚlOIIB.

Szkolenia z zakresu technicznego będą nadal organizowane przez stowarzyszenia naukowo-techniczne i dofinansowane dla członków ŚlOIIB, zgodnie z zasadami dofinansowania. Nie będą natomiast refundowane szkolenia prowadzone przez stowarzyszenia z zakresu przepisów prawa budowlanego.

 

            Zapraszamy do śledzenia wykazu szkoleń na stronie internetowej www.slk.piib.org.pl
w zakładce „Szkolenia”gdzie można od razu zgłosić swój udział w wybranym szkoleniu (organizowanym przez ŚlOIIB). Systematycznie będziemy także publikować informacje dotyczące szkoleń na fanpage’u ŚlOIIB na Facebooku oraz przesyłać każdemu zainteresowanemu newsletterem.

            Zachęcamy wszystkich do korzystania z newslettera ŚlOIIB – jest to najprostszy sposób otrzymywania tylko wybranych informacji, między innymi tylko o wybranych szkoleniach.
Aby otrzymywać newsletter wystarczy wejść na stronę internetową izby slk.piib.org.pl, otworzyć na dolnym pasku zakładkę newsletter, wpisać swój adres mailowy, zaznaczyć wiadomości, które chce się dostawać i potwierdzić zwrotny mail.

            Przypominamy o możliwości korzystania ze szkoleń e’learningowych dostępnych na stronie piib.org.pl.

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's