Wydarzenia w ŚlOIIB

Rodzinnym „Piknikiem pod wiatą”, zorganizowanym przez Punkt Informacyjny ŚlOIIB w Rybniku, zakończyliśmy tegoroczną edycję Regionalnych Dni Inżyniera Budownictwa.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W słoneczne piątkowe popołudnie 7 października br. w środku lasu w Szymocicach spotkali się inżynierowie okręgu rybnickiego, aby świętować Dzień Inżyniera Budownictwa.

Ośrodek Leśna Polana już trzeci raz gościł śląskich inżynierów. W pięknych okolicznościach przyrody, przy doskonałej pogodzie, rodzinne spotkanie w konwencji zabawy integracyjnej trwało aż do późnych godzin wieczornych. „Piknik pod wiatą” zorganizowano zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i dbałością o otaczającą naturę. Był czas na zabawę biesiadną prowadzoną przez znakomitego wodzireja, był czas na zabawy dla najmłodszych, był także czas na konkurs z wiedzy o budownictwie regionalnym, w którym wzięli udział zarówno Ci najmłodsi uczestnicy pikniku, jak i doświadczeni inżynierowie budownictwa. Zwyciężyli wszyscy - zdobywając tym samym cenne nagrody.

W „Pikniku pod wiatą” aktywnie uczestniczyli przedstawiciele Władz ŚlOIIB oraz zaproszeni Goście. Dziękujemy z przybycie przewodniczącemu Rady ŚlOIIB Romanowi Karwowskiemu, Z-cy przewodniczącego Waldemarowi Szleperowi, członkom Rady i organów statutowych Izby: Czesławie Belli, Izabeli Bryt-Nitarskiej oraz Tadeuszowi Sopacie. Dziękujemy za przybycie zaproszonym Gościom, reprezentującym inne organy samorządu zawodowego oraz zaproszonym przedstawicielom organów administracji samorządowej i Powiatowego Inspektoratu Budowlanego miasta Jastrzębia-Zdrój.

Ciesząc się, że udało się nam stworzyć doskonałą atmosferę, promując jednocześnie aktywne, rodzinne spędzanie czasu na łonie natury już dzisiaj zapraszamy do udziału w Regionalnych Dniach Inżyniera Budownictwa za rok!

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's