Konferencje, targi

Śląska edycja Dni Otwartych Inżyniera Budownictwa podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa, Instalacji i OZE – SilesiaBUD w dniach 17-18 lutego w MCK w Katowicach. Zgłoś swój udział i odbierz bezpłatną wejściówkę. Zapraszamy!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zapraszamy członków ŚlOIIB do udziału w Międzynarowodych Targach Budownictwa, Instalacji i OZE SilesiaBUD, które odbędą się w dniach 17 i 18  w MCK w Katowicach. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej, instalacyjnej oraz dziedzinach towarzyszących związanych z nieruchomościami oraz wyposażeniem wnętrz.

Śląska Okręgowa Izba inżynierów Budownictwa objęła to wydarzenie patronatem. Organizatorzy zapowiedzieli udział kluczowych producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, wykończeniowych, i instalacyjnych, a także mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. Swoją ofertę zaprezentują także pracownie architektury krajobrazu, pracownie projektowe, architektów, deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Podczas dwóch dni wystawienniczych, w ramach Śląskiej edycji Dni Otwartych Inżyniera Budownictwa 2024 na stoisku konsultacyjnym inżynierowie budownictwa różnych specjalności będą udzielali zainteresowanym osobom wyczerpujących informacji dotyczących realizacji poszczególnych etapów budowy, przebudowy, remontów budynków, wymaganej dokumentacji, a także odpowiedniego doboru materiałów budowlanych i technologii. W ramach akcji każdy zainteresowany otrzymać merytoryczne wsparcie i porady, które oferowane będą indywidualnym inwestorom – właścicielom domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, przedstawicielom wspólnot mieszkaniowych. Spotkania w ramach Dni Otwartych Inżyniera Budownictwa to także możliwość przybliżenia społeczeństwu zawodu inżyniera budownictwa jako zawodu zaufania publicznego.

Dane organizacyjne:

Data: 17 i 18 lutego 2024 r.

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe MCK SEKTOR B,  Adres obiektu: Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice

Godziny otwarcia dla Zwiedzających:

sobota 10.00-16.00, niedziela 10.00-16.00

Zapraszamy do udziału w targach.

Aby otrzymać bezpłatną wejściówkę, prosimy o zgłoszenie mailowe na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Wymiana doświadczeń, fachowe dyskusje, wystawa, konferencje, nagrody oraz atrakcyjny program gwarantowany. Do zobaczenia!

 

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's