Inne szkolenia

Trwa rekrutacja na studia MBA Transformacja Energetyczna i Cyfrowa na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W imieniu organizatorów, oraz prof. dr hab. inż. Janusza Kotowicza, prorektora  ds. Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym Politechniki Śląskiej, zapraszamy członków Śląskiej OIIB do zapoznania się z możliwością rozpoczęcia studiów MBA Transformacja Energetyczna i Cyfrowa na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.

Absolwenci Master of Business Administration o profilu Transformacja Energetyczna i Cyfrowa / Energetic and Digital Transition po skończeniu studiów nabędą  interdyscyplinarne i zaawansowane kompetencje menedżerskie. Program studiów MBA Transformacja Energetyczna i Cyfrowa / Energetic and Digital Transition został przygotowany w oparciu o standardy jednej z 3 najbardziej prestiżowych, światowych akredytacji AMBA (Association of Master of Business Administration), a i posiada srebrną odznakę, walidację BGA, co umożliwia absolwentom uzyskanie dyplomu o uznanej, międzynarodowej randze. Studia dedykowane są dla absolwentów studiów magisterskich i licencjackich, którzy przygotowują się do pracy w roli menedżerów biorących aktywny udział w transformacji energetycznej i cyfrowej.

Szczegółowe informacje na temat wraz z Planem Studiów dostępne są na stronie: https://rekrutacja.polsl.pl/kierunek/spd-mba4/.

Rekrutacja trwa do 29 lutego br. W przypadku pytań, prosimy o skontaktowanie się z Panią Małgorzatą Dobrowolską: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.:+ 48 501 702 606. Rekrutacja online prowadzona jest na stronie: https://irk.polsl.pl/pl/offer/registration-select/?next=/pl/offer/REK2020_2021L_POD/registration/

Zapraszamy!

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's