Zawody sportowe

V MISTRZOSTWA POLSKI INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA w Strzelectwie Sportowym.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

!7 maja br. na strzelnicy CWKS Legia w Rembertowie odbyły się  V  MISTRZOSTWA POLSKI  INŻYNIERÓW  BUDOWNICTWA w Strzelectwie Sportowym, zorganizowane przez Zespół Strzelectwa Sportowego Mazowieckiej Okręgowej  Izby Inżynierów  Budownictwa. Śląską  Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa reprezentował trzyosobowy zespół w składzie: Zbigniew Ciaszkiewicz, Jacek Chrząstek oraz Rafał Czerwik.

Zespół ŚOIIB zajął zespołowo I miejsce w klasyfikacji generalnej, zdobywając po raz trzeci Puchar Przechodni Mistrzostw. Na zespołową klasyfikację generalną składały się wyniki z pięciu konkurencji: pistolet pneumatyczny Ppn, pistolet sportowy Psp, pistolet centralnego zapłonu Pcz ,karabin sportowy Ksp oraz strzelba - rzutki. W konkurencjach Ppn , Psp i Pcz zespół ŚOIIB zajął I-sze miejsca.  W konkurencjach indywidualnych: Zbigniew Ciaszkiewicz w konkurencji Ppn zdobył drugie miejsce, a w Pcz trzecie.  Konkurencję Psp (pistolet sportowy) wygrał Jacek Chrząstek, a Rafał Czerwik był trzeci.

W klasyfikacjach indywidualnych w każdej konkurencji zwycięzcy otrzymywali medale i dyplomy, a w drużynowych puchary. W V Mistrzostwach Polski Inżynierów Budownictwa w Strzelectwie Sportowym brało udział 13 reprezentacji Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa.

 W klasyfikacji generalnej za zespołem ŚOIIB, na drugim miejscu znalazła się drużyna Podkarpackiej, na trzecim Małopolskiej, a na  czwartym zespół organizatora Mistrzostwa – drużyna reprezentująca Mazowiecką OIIB. 

(Od lewej: Jacek Chrząstek, Zbigniew  Ciaszkiewicz i Rafał Czerwik).

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's