Zawody sportowe

Drużyna ŚlOIIB wygrywa klasyfikację generalną IV MISTRZOSTW POLSKI INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA w Strzelectwie Sportowym

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z ogromną radością i dumą informujemy, iż Drużyna reprezentująca Śląską OIIB zdobyła
I miejsce w klasyfikacji generalnej IV  MISTRZOSTW POLSKI  INŻYNIERÓW  BUDOWNICTWA w Strzelectwie Sportowym, które odbyły się 19 maja się na strzelnicy CWKS Legia w Rembertowie. W zawodach, których organizatorem był Zespół Strzelectwa Sportowego Mazowieckiej OIIB, brało udział  aż 11 reprezentacji Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa.

Śląską  Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa reprezentowała trzyosobowa Drużyna w składzie: Zbigniew Ciaszkiewicz, Jacek Chrząstek oraz Rafał Czerwik, zdobywając po raz drugi Puchar Przechodni, drugie miejsce zajęła Drużyna Małopolskiej, a trzecie Warmińsko – Mazurskiej OIIB. 

Na zespołową klasyfikację generalną składały się wyniki z pięciu konkurencji: pistolet pneumatyczny Ppn, pistolet sportowy Psp, pistolet centralnego zapłonu Pcz, karabin sportowy Ksp oraz strzelba -rzutki. W konkurencjach Ppn i Psp Drużyna ŚlOIIB zajęła pierwsze miejsca, w Pcz - II m. i w strzelbie - rzutki - III m. Poza rywalizacją drużynową także w konkurencjach indywidualnych członkowie Śląskiej drużyny spisali się doskonale. Indywidualnie Rafał Czerwik wygrał konkurencję Ppn, a Jacek Chrząstek był drugi.  W konkurencji Psp Rafał Czerwik był drugi, a Jacek Chrząstek trzeci. Zbigniew Ciaszkiewicz w konkurencji pistolet Pcz – był drugi, a w strzelbie – trzeci. BRAWO PANOWIE! Gratulujemy tak imponujących wyników i życzymy dalszych sukcesów całej Śląskiej drużynie!

 

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's