Zawody sportowe

IV Regaty żeglarskie w klasie OMEGA TURYSTYCZNA o Puchar Przewodniczącego Rady ŚlOIIB – Zapraszamy do udziału!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W imieniu Władz Śląskiej OIIB zapraszamy członków Izby do udziału w IV Regatach żeglarskich w  klasie OMEGA TURYSTYCZNA o Puchar Przewodniczącego Rady ŚlOIIB, które odbędą się na terenie Zalewu Pławniowickiego 20 maja br. (sobota). Bazą Regat będzie stanica Stowarzyszenia Żeglarskiego „Szkwał”.

Harmonogram Regat:

  • 8.30-9.30 - przyjmowanie zgłoszeń, sprawdzanie dokumentów, losowanie łodzi, instrukcja żeglugi;
  • 9.30-10.00 - oficjalne otwarcie regat, odprawa sterników, wypływanie na linie startu;
  • 10.00-12.00 - regaty (bieg nr 1, 2, 3);
  • 12.00-12.30 - przerwa techniczna;
  • 12.30-14.30 - regaty (bieg nr 4, 5, 6);
  • 15.00-16.00 - przerwa na dokowanie łodzi, zdawanie sprzętu, obiad;
  • 17.00 - oficjalne zakończenie regat, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród.

 

W Regatach mogą uczestniczyć 3 osobowe załogi zgłoszone do Regat. Załoga składa z osób, które są czynnymi członkami Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Ważne jest aby jeden z członków załogi został wyznaczony sternikiem, a co za tym idzie obowiązkowo musi posiadać patent żeglarski, który jest zobowiązany okazać bosmanowi podczas pobrania sprzętu. Jeżeli sternik nie okaże patentu, to cała załoga nie zostanie dopuszczona do regat.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego w terminie do 10 maja br. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ewentualne pytania można kierować do członka Rady ŚlOIIB Tadeusza Sopaty: M: +48 502 590 970, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Regat oraz Instrukcją Żeglugi. Do pobrania załączamy także Formularz zgłoszeniowy wymagany przy zgłoszeniu udziału oraz klauzule informacyjne:

Klauzula informacyjna dotycząca utrwalania, upubliczniania i przetwarzania wizerunku przez ŚlOIIB oraz Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych są elementami Regulaminu Regat.

W czyje ręce w tym roku trafi Puchar? Przekonamy się już niebawem! Do zobaczenia!

 

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's