Zawody sportowe

III Otwarte Mistrzostwa Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Marszu na Orientację". Zapraszamy do udziału - budujemy śląską Drużynę!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapraszamy członków Śląskiej OIIB do udziału w III Otwartych Mistrzostwa Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Marszu na Orientację, które odbędą się 20 sierpnia 2022 r. w miejscowości Muczne w Bieszczadach w Centrum Promocji Leśnictwa.

Budujemy naszą śląską Drużynę, reprezentującą Śląską OIIB!

Przewidziano rywalizację w czterech kategoriach:

  1. Okręgowe Izby Inżynierów Budownictwa z całej Polski - zespoły 2 osobowe,
  2. Firmy Budowlane i sponsorzy - zespoły 2-osobowe,
  3. OPEN – Inżynierowie Budownictwa - zespoły 2-osobowe,
  4. Rodzinna – Inżynier Budownictwa z dziećmi i wnukami - zespoły 2-4-osobowe.

Poza sportową rywalizacją, emocjami, ruchem na świeżym powietrzu, Mistrzostwa są okazją do spotkań integrujących środowisko budowlane z całej Polski, a także rozmów biznesowych w otoczeniu malowniczych zakątków Podkarpacia.

Uczestnicy Mistrzostw mogą także bezpłatnie odwiedzić wystawę bieszczadzkiej fauny i flory, która znajduje się przy Centrum Promocji i Leśnictwa, jak również skorzystać z pobliskich turystycznych atrakcji. W godzinach popołudniowych przewidziano biesiadę przy grillu z muzyką na żywo.

Uwaga: Każdy z zawodników uczestniczący w zawodach otrzyma pakiet startowy, napoje oraz ciepły posiłek. ŚlOIIB pokrywa koszty dojazdu oraz noclegu.

 

Zainteresowane osoby prosimy w terminie do 15 lipca br. o rejestrację udziału poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy Izby: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z danymi osobowymi (imię i nazwisko) oraz numerem członkowskim.

Do zobaczenia! Nie może NAS zabraknąć! Emocje i świetna zabawa gwarantowana!

 

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's