Aktualności - Komunikaty

Ankieta badania rynku „Budownictwo 2024” – zapraszamy do udziału.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Koleżanki, Koledzy,

W imieniu zespołu firmy HRK Real Estate & Constructio, zapraszamy członków Śląskiej OIIB do udziału w badaniu rynku budownictwa pn. „Budownictwo 2024”. Polska Izba Inżynierów Budownictwa została patronem honorowym badania.

Jego celem jest poznanie profilu kandydatów i kandydatek na rynku budownictwa, którzy posiadają uprawnienia budowlane. Zebrane dane pozwolą szczegółowo zidentyfikować główne wyzwania, z jakimi boryka się sektor budownictwa w zakresie rynku pracowników.

W ankiecie znajdują się pytania dotyczące posiadanych uprawnień, obszaru pracy, preferowanych benefitów, oczekiwań finansowych oraz planowanej ścieżki kariery.

Aby wziąć udział w ankiecie, której wypełnienie zajmie nie więcej niż 10 min., prosimy o skorzystanie z linkahttps://www.survio.com/survey/d/budownictwo2024.

Informujemy, że branżowy raport z badania będzie dostępny bezpłatnie na stronie: www.hrk.pl.

Formą podziękowania za udział w ankiecie będzie zaproszenie przez firmę HRK Real Estate & Construction na bezpłatny webinar, podczas którego konsultanci rekrutujący dla największych firm w branży omówią najistotniejsze kwestie związane z możliwościami rozwoju na rynku pracy w branży budowlanej, a także zaprezentują wymogi dotyczące poszczególnych specjalizacji i perspektyw ścieżek zawodowych.

Zachęcamy do udziału w badaniu, dzielenia się swoimi doświadczeniami, dziękując jednocześnie za poświęcony czas.

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's