Aktualności - Komunikaty

Wyniki wyborów delegatów na Zjazdy ŚlOIIB w kadencji 2022 ÷ 2026

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 6.11.2021 r. w Śląskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa rozpoczęły się wybory delegatów na Zjazdy w kadencji 2022-2026

Pierwsze zebranie wyborcze odbyło się w dniu 6.11.2021 r. w obwodzie nr 1 w Bielsku Białej podczas którego wybrano 33 delegatów.

W dniu 13.11.2021 r. odbyły się zebrania wyborcze w obwodach nr 4 Katowice I i nr 5 Katowice II, podczas których wybrano odpowiednio 21 i 30 delegatów.

 

W dniu 20.11.2021 r. odbyło się zebranie wyborcze w obwodzie nr 7 w Sosnowcu, podczas których wybrano 27 delegatów.

 

W dniu 27.11.2021 r. odbyło się zebranie wyborcze w obwodzie nr 2 w Częstochowie, podczas których wybrano 34 delegatów.

 


Delegaci na Zjazdy ŚlOIIB w kadencji 2022 - 2026

wybrani w poszczególnych obwodach wyborczych

 

Obwód nr 1 w Bielsku-Białej
6 listopada 2021r.

Wyniki głosowania w branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej:

Delegatami branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej wybrani zostali:

Stefan

Białkowski

SLK/BO/0824/02

Maciej

Biegun

SLK/BO/0279/01

Kazimierz

Cios

SLK/BO/1021/02

Krzysztof

Cygonik

SLK/BO/0644/02

Tadeusz

Dudziak

SLK/BO/0588/01

Jerzy

Dzierżewicz

SLK/BO/0178/01

Szymon

Jancia

SLK/BO/8517/14

Przemysław

Jurecki

SLK/BO/2791/05

James

Jurczyk

SLK/BO/0832/02

Roman

Karwowski

SLK/BO/0293/01

Jolanta

Korczyk

SLK/BO/8284/13

Andrzej

Kowalczyk

SLK/BO/0159/01

Janusz

Kozula

SLK/BO/0118/01

Mirosław

Matlęga

SLK/BO/2474/04

Grażyna

Nalepa

SLK/BO/0943/02

Irena

Palowska

SLK/BO/7513/12

Przemysław

Pępek

SLK/BO/4937/07

Tomasz

Radziewicz

SLK/BO/2863/05

Bogusław

Rudziński

SLK/BO/0506/01

Grzegorz

Widurski

SLK/BO/8750/03

Wyniki głosowania w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej:

Delegatami branży elektrycznej i telekomunikacyjnej wybrani zostali:

Józef

Bułka

SLK/IE/0784/01

Józef

Kluska

SLK/IE/0805/01

Adrian

Kyrcz

SLK/IE/6203/09

Wyniki głosowania w branży instalacji sanitarnych i wodno-melioracyjnej:

Delegatami branży instalacji sanitarnych i wodno – melioracyjnej wybrani zostali:

Elżbieta

Godzieszka

SLK/IS/1168/03

Tomasz

Herok

SLK/IS/4632/07

Kazimierz

Sordyl

SLK/BD/4737/07

Hieronim

Spiżewski

SLK/IS/0021/01

Piotr

Spiżewski

SLK/IS/4548/07

Bartosz

Trzcina

SLK/IS/0281/18

Wyniki głosowania w branży drogowej, kolejowej oraz mostowej:

Delegatami branży drogowej, kolejowej oraz mostowej wybrani zostali:

Marcin

Błasiak

SLK/BD/8488/13

Tomasz

Gacek

SLK/BD/7334/11

Rafał

Kleist

SLK/BO/0012/01

Aleksandra

Kurzeja

SLK/BK/9149/15

Michał

Matoga

SLK/IS/0587/02

Obwód nr 2 w Częstochowie

27 listopada 2021r.

Wyniki głosowania w branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej:

Delegatami branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej wybrani zostali:

Bogdan

Anioł

SLK/BO/2095/02

Wojciech

Gajecki

SLK/BO/1941/02

Adam

Hejduk

SLK/BO/9651/16

Bożenna

Janusik

SLK/BO/1413/02

Przemysław

Kasza

SLK/BO/6534/10

Andrzej

Kysiak

SLK/BO/1514/02

Marek

Łyszczarz

SLK/BO/1457/02

Maciej

Major

SLK/BO/3878/06

Jarosław

Paluszyński

SLK/BO/1515/02

Ewelina

Pawelak

SLK/BO/0040/17

Aleksandra

Repelewicz

SLK/BO/1496/02

Jerzy

Skotny

SLK/BO/1226/02

Radosław

Solski

SLK/BO/1691/20

Andrzej

Stasiński

SLK/BO/1545/02

Sławomir

Stolarski

SLK/BO/1183/02

Waldemar

Szleper

SLK/BO/1445/02

Robert

Teleszyński

SLK/BO/5299/08

Paweł

Tomczyk

SLK/BO/2537/04

Robert

Wolski

SLK/BO/9645/03

 

Wyniki głosowania w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej:

Delegatami branży elektrycznej i telekomunikacyjnej wybrani zostali:

Zbigniew

Ciaszkiewicz

SLK/IE/1944/02

Janusz

Jasiona

SLK/BT/2683/04

Jan

Kostrzanowski

SLK/IE/1552/02

Zbigniew

Kowalik

SLK/IE/1097/02

Zenon

Panicz

SLK/IE/1591/02

 

Wyniki głosowania w branży instalacji sanitarnych i wodno-melioracyjnej:

Delegatami branży instalacji sanitarnych i wodno – melioracyjnej wybrani zostali:

Sebastian

Gawłowski

SLK/IS/2048/21

Ewa

Hermańska-Kaczmarczyk

SLK/IS/9703/16

Wojciech

Nowak

SLK/IS/7328/11

Janusz

Rudziński

SLK/IS/1152/02

Jerzy

Więckowski

SLK/IS/1396/02

Elżbieta

Wiśniewska

SLK/IS/1503/02

 

Wyniki głosowania w branży drogowej, kolejowej oraz mostowej:

Delegatami branży drogowej, kolejowej oraz mostowej wybrani zostali:

Przemysław

Helm

SLK/BM/6986/11

Jerzy

Kocyga

SLK/BO/1219/02

Piotr

Kurkowski

SLK/BD/1667/20

Włodzimierz Mieczysław

Popczyk

SLK/BD/2233/02

 

Obwód nr 3 w Gliwicach
4 grudnia 2021r.

Wyniki głosowania w branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej:

Delegatami branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej wybrani zostali:

Leszek

Bąk

Czesława

Bella

Włodzimierz

Bosowski

Izabela

Bryt-Nitarska

Franciszek

Buszka

Andrzej

Cichoń

Jarosław

Ciszewski

Mariusz

Czyszek

Leszek

Eder

Elżbieta

Gloc

Mariusz

Jaśniok

Urszula

Kallik

Stanisław

Klajnowski

Zbigniew

Kozik

Zbigniew

Mrozowski

Anna

Nowak

Elżbieta

Nowicka-Słowik

Tomasz

Radziewski

Wacław

Rawicz-Lipiński

Tadeusz

Sopata

Jan

Spychała

Aleksander

Stecura

Andrzej

Sygiet

Jadwiga

Wilczak

 

Wyniki głosowania w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej:

Delegatami branży elektrycznej i telekomunikacyjnej wybrani zostali:

Kazimierz

Boba

Krzysztof

Kolonko

Jerzy

Krawczyk

Stanisław

Kuberek

Jerzy

Staszel

Damian

Szyszka

 

Wyniki głosowania w branży instalacji sanitarnych i wodno-melioracyjnej:

Delegatami branży instalacji sanitarnych i wodno – melioracyjnej wybrani zostali:

Andrzej

Błaszczak

Danuta

Bochyńska-Podloch

Sonia

Gałuszka

Wojciech

Janocha

Andrzej

Królicki

Grzegorz

Piątek

Florian

Piechurski

Elżbieta

Stronczek

Halina

Tatara-Brożek

Barbara

Twardosz-Michniewska

 

Wyniki głosowania w branży drogowej, kolejowej oraz mostowej:

Delegatami branży drogowej, kolejowej oraz mostowej wybrani zostali:

Krzysztof

Bobek

Bartłomiej

Grzesik

Andrzej

Kulawik

Anna

Polisiewicz

Roman

Samol

 

Obwód nr 4 Katowice I
13 listopada 2021r.

Wyniki głosowania w branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej:

Delegatami branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej wybrani zostali:

 

Piotr

Bednarczyk

SLK/BO/4362/06

Bożena

Bujoczek

SLK/BO/6169/02

Andrzej

Ciszewski

SLK/BO/0976/03

Piotr

Figiel

SLK/BO/0230/17

Rafał

Godula

SLK/BD/5770/01

Lech

Grabowski

SLK/BO/7345/02

Janusz

Grzegorek

SLK/BO/0405/18

Julian

Kiełbasa

SLK/BO/4818/01

Kazimierz

Konieczny

SLK/BO/5758/08

Lech

Michałek

SLK/BO/7815/02

Andrzej

Nowak

SLK/BO/4440/01

 

Wyniki głosowania w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej:

Delegatami branży elektrycznej i telekomunikacyjnej wybrani zostali:

 

Ginter

Jureczko

SLK/IE/1026/03

Agnieszka

Orłowska

SLK/IE/7745/12

Teresa

Skowrońska

SLK/IE/7233/01

 

Wyniki głosowania w branży instalacji sanitarnych i wodno-melioracyjnej:

Delegatami branży instalacji sanitarnych i wodno – melioracyjnej wybrani zostali:

Aleksandra

Grzywa

SLK/IS/0729/18

Marek

Niegowski

SLK/IS/6299/02

Regina

Pomorska

SLK/IS/6471/10

Marian

Soczawa

SLK/IS/8359/02

 

Wyniki głosowania w branży drogowej, kolejowej oraz mostowej:

Delegatami branży drogowej, kolejowej oraz mostowej wybrani zostali:

Izabela

Cielecka

SLK/BD/8119/13

Zbigniew

Herisz

SLK/BD/4785/01

Grzegorz

Kot

SLK/BD/4487/07

 

Obwód nr 5 Katowice II

13 listopada 2021r.

Wyniki głosowania w branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej:

Delegatami branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej wybrani zostali:

Wojciech

Biedacha

SLK/BO/5624/08

Grzegorz

Bojanowski

SLK/BO/6800/01

Adam

Bykowski

SLK/BO/3251/05

Jacek

Chrząszcz

SLK/BO/0984/19

Andrzej

Dobrowolski

SLK/BO/5501/02

Wojciech

Dobrowolski

SLK/BO/7604/12

Grzegorz

Gowarzewski

SLK/BO/5776/01

Jacek

Kawalec

SLK/BO/0096/03

Jan

Krupa

SLK/BO/5957/09

Zbigniew

Makulski

SLK/BO/4654/01

Małgorzata

Mazur

SLK/BO/4154/06

Marcin

Nieradzik

SLK/BO/3921/06

Jan

Nowacki

SLK/BO/6443/01

Wojciech

Szopa

SLK/BO/9019/15

Maria

Świerczyńska

SLK/BO/6029/01

Michał

Wałkuski

SLK/BO/4583/07

Grzegorz

Wasylowski

SLK/BO/4915/07

Wojciech

Wojtaszek

SLK/BO/9241/03

 

Wyniki głosowania w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej:

Delegatami branży elektrycznej i telekomunikacyjnej wybrani zostali:

Ireneusz

Kurcok

SLK/IE/7840/12

Romuald

Lachowicz

SLK/IE/6401/02

Tomasz

Rzepka

SLK/IE/3322/05

Andrzej

Wybraniec

SLK/IE/5359/02

 

Wyniki głosowania w branży instalacji sanitarnych i wodno-melioracyjnej:

Delegatami branży instalacji sanitarnych i wodno – melioracyjnej wybrani zostali:

Łukasz

Bienek

SLK/IS/8745/14

Ewa

Dworska

SLK/IS/4643/01

Jadwiga

Franielczyk

SLK/IS/2035/04

Grażyna

Nowakowska

SLK/IS/3519/01

Zbigniew

Witkowski

SLK/IS/6598/01

 

Wyniki głosowania w branży drogowej, kolejowej oraz mostowej:

Delegatami branży drogowej, kolejowej oraz mostowej wybrani zostali:

Aneta

Gąska

SLK/BD/9266/15

Marek

Młynarski

SLK/BM/4685/01

Ilona

Mrozek

SLK/BD/5568/02

Jadwiga

Owsiak

SLK/BD/4600/01

 

Obwód nr 6 Rybnik

4 grudnia 2021r.

Wyniki głosowania w branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej:

Delegatami branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej wybrani zostali:

Piotr

Bętkowski

SLK/BO/2917/01

Wojciech

Burda

SLK/BO/3276/05

Aleksander

Filec

SLK/BO/9945/17

Anna

Goczał

SLK/BO/5987/09

Damian

Goczał

SLK/BO/2245/04

Marcin

Hlubek

SLK/BO/6831/10

Tomasz

Kubina

SLK/BO/5971/09

Dariusz

Majchrowski

SLK/BO/2374/01

Radosław

Muchyński

SLK/BO/8918/14

Grzegorz

Mularczyk

SLK/BO/7889/12

Bogdan

Przeliorz

SLK/BO/3720/01

Mariusz

Robakowski

SLK/BO/2945/01

Katarzyna

Seweryn

SLK/BO/7776/02

Bartosz

Smołka

SLK/BO/1514/03

Małgorzata

Szukalska

SLK/BO/2484/01

Mariusz

Szulik

SLK/BO/6946/10

Władysław

Tomica

SLK/BO/3002/01

Krystyna

Trojan

SLK/BO/2452/01

 

Wyniki głosowania w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej:

Delegatami branży elektrycznej i telekomunikacyjnej wybrani zostali:

Franciszek

Bernas

SLK/IE/3574/01

Jerzy

Fojcik

SLK/IE/3560/01

Andrzej

Kadlec

SLK/IE/3544/01

Michał

Kretek

SLK/IE/8047/13

 

Wyniki głosowania w branży drogowej, kolejowej oraz mostowej:

Delegatami branży drogowej, kolejowej oraz mostowej wybrani zostali:

Sebastian

Adamski

SLK/BO/2342/01

Stanisława

Franusiak

SLK/BK/2703/04

Wojciech

Macionczyk

SLK/BM/8477/13

Marcin

Siedlecki

SLK/BO/4221/02

Tomasz

Trepka

SLK/BO/3192/02

 

Obwód nr 7 Sosnowiec

20 listopada 2021r.

Wyniki głosowania w branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej:

Delegatami branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej wybrani zostali:

Henryk

Anders

SLK/BO/4812/01

Michał

Bętkowski

SLK/BO/2061/04

Marian

Boszko

SLK/BO/6566/01

Włodzimierz

Bryla

SLK/BO/5242/02

Elżbieta

Bryła-Kluczny

SLK/BO/8504/13

Marian

Faltyn

SLK/BO/7114/02

Mikołaj

Hardek

SLK/BO/7078/01

Agnieszka

Krupa-Brzozowska

SLK/BO/6595/01

Wojciech

Mańkowski

SLK/BO/6118/02

Michał

Marchewka

SLK/BO/3552/05

Łukasz

Mikulski

SLK/BO/7135/11

Tomasz

Papiernik

SLK/BO/6200/09

Adam

Skorupa

SLK/BO/8296/02

 

Wyniki głosowania w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej:

Delegatami branży elektrycznej i telekomunikacyjnej wybrani zostali:

Krzysztof

Ciesiński

SLK/IE/7004/01

Sylwia

Gałecka

SLK/IE/1893/21

Mirosław

Gębski

SLK/IE/7022/02

Maria

Pałęga

SLK/IE/7021/02

Czesław

Sikora

SLK/IE/7005/01

 

Wyniki głosowania w branży instalacji sanitarnych i wodno-melioracyjnej:

Delegatami branży instalacji sanitarnych i wodno – melioracyjnej wybrani zostali:

Maria

Bujak

SLK/IS/9945/03

Grzegorz

Chruściel

SLK/IS/6109/09

Wanda

Czopek

SLK/BD/4690/01

Kazimierz

Janocha

SLK/WM/7720/02

Bartłomiej

Papiernik

SLK/IS/8526/14

 

Wyniki głosowania w branży drogowej, kolejowej oraz mostowej:

Delegatami branży drogowej, kolejowej oraz mostowej wybrani zostali:

Władysław

Kleszcz

SLK/BK/5660/08

Piotr

Klikowicz

SLK/BM/6991/11

Władysław

Oczkowicz

SLK/BO/9654/03

Piotr

Wyrwas

SLK/BO/2046/02

 

 

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's

Search