Aktualności - Komunikaty

VIII MISTRZOSTWA STRZELECKIE o Puchar Przewodniczącego Rady MOIIB – Zaproszenie do udziału!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Przewodniczący Rady Małopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa serdecznie zaprasza do udziału w  VIII MISTRZOSTWACH STRZELECKICH o Puchar Przewodniczącego Rady MOIIB, które odbędą się w dniu 08.09.2021 r. na strzelnicy w Bochni (Pogwizdów).

 

Zapraszamy członków Izby do udziału i rozpoczynamy nabór chętnych do stworzenia naszej, śląskiej Drużyny, reprezentującej ŚlOIIB. W Mistrzostwach będą brać udział 3-osobowe drużyny reprezentujące OIIB.  Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie swojego udziału drogą elektroniczną na adres mailowy biura Izby: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. do dnia 27 sierpnia 2021r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga: wszyscy uczestnicy strzelań zobowiązani są do przestrzegania przepisów i regulaminu zasad bezpieczeństwa (w tym wynikających z pandemii COVID 19), regulaminu strzelnicy oraz poleceń osób prowadzących strzelanie. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z Regulaminem Mistrzostw.

Do pobrania:

Nie może nas zabraknąć! Do zobaczenia na strzelnicy!

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's