Konferencje, targi

Zapraszamy do udziału w międzynarodowych, energetycznych targach ENERGETAB 2023, 12 - 14 września 2023 r. w Bielsku-Białej.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Serdecznie zapraszamy członków Śląskiej OIIB do udziału w kolejnej edycji targów energetycznych ENERGETAB 2023, które odbędą się w dniach 12-14 września (wtorek – czwartek) w Bielsku-Białej.

ENERGETAB 2023 to wyjątkowa okazja do poznania nowoczesnych rozwiązań stosowanych w branży energetycznej jak również konferencje  i biznesowe spotkania pomiędzy producentami urządzeń, a przedstawicielami energetyki, samorządów, firm wykonawczych, instytutów branżowych, klastrów energii i prosumentami do których zalicza się coraz większa część społeczeństwa.

Ponad 400 polskich i zagranicznych wystawców tegorocznych targów zaprezentuje całe spektrum specjalistycznych maszyn i urządzeń elektroenergetycznych, aparaturę rozdzielczą  i łączeniową, kontrolno – pomiarową, automatyki i sterowania, osprzęt sieci przesyłowych  i dystrybucyjnych, energooszczędne oświetlenie przemysłowe i drogowe, systemy informatyczne  i telekomunikacyjne stosowane w energetyce czy innowacyjne technologie sieciowe.

 

Wstęp na ENERGETAB 2023 jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja online poprzez link:
https://rejestracja.energetab.pl/ 

Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa objęła to wydarzenie Patronatem branżowym. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami Programu, zawierającego informacje dotyczące planowanych konferencji branżowych, imprez towarzyszących oraz planowanych prezentacji w specjalnie wydzielonych strefach:

Na otwartych terenach targowych zostaną wydzielone trzy specjalne strefy:
• Strefa Odnawialnych Źródeł Energii – OZE
• Strefa Elektromobilności – SEL
• Strefa Praktycznych Pokazów technologii elektrycznych – SPP

Więcej informacji na temat ENERGETAB 2023 opublikowano na stronie www.energetab.pl

Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu - do zobaczenia!

Karta parkingowa VIP

Kartę należy wydrukować i włożyć za szybę samochodu.
Z góry dziękujemy - dzięki temu możemy usprawnić wjazd na teren targów.

 

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's