Konferencje, targi

Zapraszamy do udziału w Targach Budownictwa „Jesień 2022” oraz Instal System 2022 - 23-25 września br., Bielsku-Białej.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapraszamy do udziału w Targach Budownictwa „Jesień 2022” oraz Instal System 2022 - 23-25 września br., Bielsku-Białej. Podczas targów 24 i 25 września odbędzie się Śląska edycja Dnia Otwartego Inżyniera Budownictwa.

Zapraszamy członków Śląskiej OIIB do udziału w 60-tej jubileuszowej edycja Targów Budownictwa "JESIEŃ 2022” w Bielsku-Białej w Hali pod Dębowcem. To największa w południowej Polsce branżowa impreza targowa, podczas której prezentowane są najnowsze technologie i nowatorskie rozwiązania budowlane wiodących producentów mające na celu usprawnienie procesu budowy i podniesienia jakości użytkowania obiektów. 

„Buduj Nowocześnie” to temat przewodni targów „Jesień 2022”. Poza skondensowaną dawką nowości i innowacji, to także miejsce spotkań biznesowych oraz prezentacji nowych trendów
i wymiany doświadczeń, które swoim zasięgiem obejmuje region pogranicza polsko-czesko-słowackiego.

Równolegle z Targami Budownictwa odbywać się będą 24 Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii Instal System 2022, gdzie zaprezentowane zostaną nowości oraz propozycje w zakresie ograniczania zużycia energii, z także obniżania kosztów eksploatacji  budynków.  

Koszt biletu targowego wynosi 10 zł, jednak istnieje możliwość pobrania bezpłatnego e-biletu, który jest dostępny na stronie targów: www.targibielskie.pl. Na stronie organizatora dostępna jest szczegółowa informacja na temat wszystkich imprez towarzyszących targom. Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa objęła to wydarzenie Patronatem.


W trakcie targów - w dniach 24 i 25 września odbędzie się Śląska edycja Dnia Otwartego Inżyniera Budownictwa.

 Na terenie wystawienniczym zlokalizowany będzie punkt konsultacyjny, gdzie eksperci Śląskiej OIIB udzielać będą bezpłatnych porad dotyczących m.in. procedur związanych z budową, przebudową
i remontem domu, wyborem kierownika budowy, a także odpowiednim doborem materiałów
i rekomendowanych technologii.

 

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's