Konferencje, targi

II Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczna pn. FOTOWOLTAIKA – DZIŚ I JUTRO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W imieniu Oddziału Bielsko-Bialskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich, które nieprzerwalnie od ponad 60 lat wspiera rozwój polskiej energetyki i przemysłu elektrotechnicznego oraz firmy ZIAD Bielsko Biała SA, organizatora największych w Polsce międzynarodowych targów energetycznych ENERGETAB, zapraszamy Państwa do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej pn. FOTOWOLTAIKA – DZIŚ I JUTRO.

Druga część Konferencji odbędzie się w dniu 14 września 2022 r. -  stacjonarnie - podczas targów ENERGETAB 2022 w specjalnie przygotowanej strefie OZE, która umożliwia udział w praktycznych pokazach rozwiązań PV.

ENERGETYKA to nasza wspólna sprawa!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, łączymy to co najlepsze – fachową wiedzę członków SEP oraz doświadczenie w integracji branżowej firmy ZIAD Bielsko-Biała,  dając możliwość nabycia umiejętności praktycznych poprzez udział w pokazach produktowych na Targach ENERGETAB 2022 jak i udział w dedykowanych szkoleniach.

 

Dla członków Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa udział bezpłatny po wypełnieniu zgłoszenia dostępnego na stronie www.konferencjebranzowe.pl

 

Zapraszamy wszystkich  członków do aktywnego uczestnictwa !

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's