Konferencje, targi

Zapraszamy na Kongres Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 2022. DZIEŃ Z BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM NA PGE NARODOWYM w Warszawie już 28 lipca br.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapraszamy do udziału w Kongresie Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 2022, które 28 lipca odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. 

FIRE SECURITY EXPO to jedno z najbardziej znanych wydarzeń branży Polsce, które po 2 letniej przerwie powraca na PGE NARODOWY! Organizatorem 17 Edycji Kongresu Pożarnictwa jest DNDProject, a Patronem Honorowym wydarzenia została Polska Izba Inżynierów Budownictwa.

Praktycy – Praktykom. Ponad 1000 ekspertów spotka się w jednym miejscu. Projektanci, instalatorzy,  specjaliści ppoż., strażacy, wykonawcy i inwestorzy branży budowlanej poruszać będą kwestie projektowania i bezpieczeństwa obiektów budowlanych oraz osób w nich przebywających ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej.

Dla członków Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa udział w Kongresie jest bezpłatny
i obejmuje możliwość skorzystania z:

  • udziału w Kongresie oraz wydarzeniach towarzyszących,
  • całodziennego wyżywienia,
  • bezpłatnego parkingu na błoniach PGE Narodowego,
  • dostępem do prezentacji ekspertów,
  • materiałów konferencyjnych,
  • możliwości przeglądu nowych systemów i technologii oraz udział w pokazach.  

Podczas Kongresu Organizatorzy przewidzieli 4 wiodące panele tematyczne spotkania,  a w nich ważne dla projektantów, inżynierów budownictwa zagadnienia:

  • Panel I: PROJEKTOWANIE BEZPIECZEŃSTWA POŻAROWEGO OBIEKTÓW BUDOWLANYCH – JAKO KLUCZOWY CZYNNIK ZAPOBIEGAJĄCY POŻAROM (Najnowsze regulacje prawne w praktyce projektowej i wykonawczej),
  • Panel II: TRUDNE WYZWANIA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ – OBIEKTY O PODWYŻSZONYCH WYMAGANIACH BEZPIECZEŃSTWA (Błędy koncepcyjne, projektowe i wykonawcze oraz sposoby ich rozwiązania/ obiekty wysokościowe, garaże z samochodami elektrycznymi, hale przemysłowe i magazyny, tunele),
  • Panel III: INSTALACJE I URZĄDZENIA PRZECIWPOŻAROWE PRAWIDŁOWE ROZMIESZCZENIE, INTEGRACJA W OPARCIU WYMAGANIA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ,
  • Panel IV: BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE W PROCESIE INWESTYCYJNYM W DOBIE ZMIENIAJĄCYCH SIĘ PRZEPISÓW I UWARUNKOWAŃ GOSPODARCZYCH (Czynniki ryzyka wpływające na negatywne stanowiska odbiorowe, koszty i harmonogram realizacji oraz eksploatację inwestycji).

Szczegółowy – godzinowy program Kongresu dostępny jest na stronie: https://konferencja.fireexpo-pge.pl/agenda/.

Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z branżowymi ekspertami oraz Rzeczoznawcami ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, którzy cały dzień służyć będą swoją wiedzą i doświadczeniem i udzielać bezpłatnych konsultacji dot. projektów i ewentualnych problemów na prowadzonych inwestycjach.

Aby dokonać rejestracji udziału należy skorzystać z linka: https://konferencja.fireexpo-pge.pl/rejestracja/. Więcej informacji opublikowano na stronie Organizatora: www.firesecurityexpo.pl.

Już dziś zarezerwuj swój czas i koniecznie weź udział w FIRE SECURITY EXPO 2022!

 

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's