Zawody sportowe

X Ogólnopolskie Mistrzostwa w Strzelectwie Sportowym zorganizowane przez Małopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W dniu 11.09.2023 roku na strzelnicy LOK w Bochni odbyły się X Ogólnopolskie Mistrzostwa w Strzelectwie Sportowym zorganizowane przez Małopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa.

W zawodach brało udział 20 zespołów z Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa z całej Polski.

Śląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa reprezentował trzyosobowy zespół z Placówki Terenowej w Częstochowie z przedstawicieli branży elektrycznej w składzie:

Zbigniew Ciaszkiewicz, Jacek Chrząstek, Rafał Czerwik.

Na zawodach strzelano z siedmiu rodzajów broni dostarczonych przez organizatora - trzy pistolety i cztery karabiny.

Klasyfikacja zespołowa była prowadzona w kategoriach trójboju - pistolet maszynowy - UZI, karabin dowolny i Grot, czwórboju - suma czterech konkurencji - dwa pistolety i dwa karabiny /Kałasznikowa i Beryl/ oraz siedmioboju - suma wszystkich siedmiu konkurencji.

Zespół Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa zdobył w czwórboju oraz w siedmioboju pierwsze miejsce.

W konkurencji dodatkowej (pojedynek strzelecki) zespół ŚlOIIB zajął drugie miejsce.

W klasyfikacji indywidualnej, w konkurencji pistoletowej, nasi reprezentanci zajęli: Rafał Czerwik - pierwsze miejsce, Zbigniew Ciaszkiewicz - drugie miejsce. Jacek Chrząstek zwyciężył w konkurencji karabinu dowolnego i dwuboju - karabinowym.

Zwycięski Zespół ŚlOIIB, od lewej: Zbigniew Ciaszkiewicz, Rafał Czerwik, Jacek Chrząstek

Zespół ŚlOIIB z Przewodniczącym Rady Małopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's