Aktualności - Komunikaty

Pakiet opieki medycznej LUXMED dla członków PIIB – już od 1 lipca 2023 r.

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z przyjemnością informujemy, iż z dniem 1 lipca 2023 r. członkowie PIIB będą mogli korzystać z opieki medycznej w Grupie LUX MED. Z myślą o inżynierach budownictwa przygotowano specjalny program, który będzie można wykupić również dla swoich najbliższych.

Grupa LUX MED to lider na rynku prywatnych usług medycznych, posiadający największą sieć placówek medycznych w Polsce, w tym blisko 270 placówek własnych oraz 14 szpitali. Korzystając z wybranego pakietu będzie można korzystać także z usług w placówkach partnerskich, konsultacji telefonicznych oraz online, co oznacza, że z usług Grupy LUX MED. Będzie można skorzystać w dowolnym miejscu. Do Państwa dyspozycji są trzy pakiety, w zależności od indywidualnych potrzeb zdrowotnych:  

  • Pakiet Start,
  • Pakiet Inżynier,
  • Pakiet Inżynier Plus.

Każdy z ww. pakietów dostępny jest w trzech opcjach: pojedynczej, partnerskiej i rodzinnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu możecie objąć opieką nie tylko siebie, ale i swoje najbliższe osoby, jak partnerzy życiowi czy dzieci.

Szczegóły dotyczące programu dostępne są na Portalu Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa oraz w Aplikacji PIIB. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowo opisanym zakresem świadczeń każdego z pakietów:

Aby skorzystać z pakietu opieki medycznej LUX MED, należy zapisać się poprzez portal PIIB. Zapraszamy członków Śląskiej OIIB do korzystania z tej formy opieki medycznej.

 

Instrukcja - Portal pacjenta

 

Broszura informacyjna

Zakres świadczeń z cennikiem

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's