Aktualności - Komunikaty

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 

Uroczystości pochówku ŚP Zbigniewa Dzierżewicza odbędą się w dniu 25.11.2022 (piątek)

Msza Święta odbędzie się w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego, w Gliwicach ul. Daszyńskiego 2 o godz.9:00 

Pogrzeb w Bytomiu, cmentarz Mater Dolorosa, ul Piekarska 71 o godz.11:00

 

Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 17 listopada br. zmarł ZBIGNIEW DZIERŻEWICZ. Rodzinie oraz Bliskim wyrazy głębokiego współczucia składa Rada Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Śp. Zbigniew Dzierżewicz związany był ze Śląską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa od początku jej powstania. W pierwszych dwóch kadencjach pełnił funkcję Przewodniczącego Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej, a w kolejnych aż do roku 2018 - Sekretarza OKK przy ŚlOIIB. W kolejnych latach związany z pracami Komisji Doskonalenia Zawodowego. Weryfikator oraz członek Komisji egzaminacyjnych na uprawnienia budowlane.

Ceniony i poważany przez środowisko, Autorytet i Osobowość Budownictwa Śląskiego, Społecznik. Dydaktyk, Profesjonalista i Mentor. Znawca prawa budowlanego i procesów budowlanych, który za swoje wieloletnie zawodowe osiągnięcia został uhonorowany licznymi medalami, odznakami honorowymi oraz odznaczeniami państwowymi w tym Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Przyjaciel.

Za wszystkie lata wspólnej pracy na rzecz środowiska inżynierów budownictwa dziękują koleżanki i koledzy ze Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's