Aktualności - Komunikaty

Konferencja „Budownictwo w nowej rzeczywistości” w ramach XII Śląskiego Forum Inwestycji, Budownictwa, Nieruchomości. 24 - 25 listopada. Zapraszamy serdecznie do udziału.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W imieniu sygnatariuszy Forum Budownictwa Śląskiego serdecznie zapraszamy członków Śląskiej OIIIB do udziału w XII Śląskim Forum Inwestycji, Budownictwa, Nieruchomości. Temat konferencji „Budownictwo w nowej rzeczywistości”.

Data i miejsce:

  • 24 listopada: budynek X Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ul. M. Strzody 10
  • 25 listopada: Sala Sejmu Śląskiego, Urząd Marszałkowski, Katowice, ul. Ligonia 46

Podczas konferencji poruszone zostaną najważniejsze tematy związane z oceną sytuacji,  wpływem na branżę czynników zewnętrznych takich jak: inflacja, covid, rosnące koszty oraz wojna na Ukrainie. Będzie także mowa o oddziaływaniu na środowisku, zasadach zrównoważonego rozwoju, innowacyjnych rozwiązań technologicznych w budownictwie, a także skupimy uwagę na BIM – w dydaktyce, w praktyce i legislacji. Tematyka drugiego dnia konferencji dotyczyć będzie głównie planowanych zmian w ustawie Prawo budowlane oraz cyfryzacji procesu inwestycyjnego, a także omówione zostaną alternatywne źródła energii. Porozmawiamy na temat transformacji energetycznej w ciepłownictwie a także przedstawimy fakty i mity na temat pomp ciepła.

Konferencja „Budownictwo w nowej rzeczywistości” to szansa na spotkanie z ekspertami, przedstawicielami świata nauki oraz praktykami biznesu, którzy podzielą się z uczestnikami najlepszymi praktykami, wiedzą i doświadczeniem. Będzie to także szansa na dyskusję, wspólne znalezienie najlepszych rozwiązań dla branży, tak by sprostać wyzwaniom i jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby rynku.

Udział w konferencji dla członków Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja udziału. Osoby zainteresowane udziałem prosimy w terminie
do 18 listopada (włącznie) przesłanie karty zgłoszeniowej na adres mailowy biura ŚlOIIB: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o zapoznanie się z zakresem merytorycznym Programu Konferencji, który jest dostępny do pobrania w formie pdf. Do zobaczenia!

Do pobrania:

 

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's