Aktualności - Komunikaty

Rozpoczął się nabór wniosków do 60 edycji Konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju i Technologii za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinach architektury, budownictwa oraz planowania i zagospodarowania przestrzennego.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Władze Śląskiej OIIB serdecznie zapraszają członków Izby do udziału w Konkursie o Nagrodę Ministra Rozwoju i Technologii za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinach architektury, budownictwa oraz planowania i zagospodarowania przestrzennego.

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych, innowacyjnych rozwiązań w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz promocja i upowszechnianie zgłoszonych projektów i osiągnięć twórczych.

Do kogo adresowany jest Konkurs? Uczestnikami Konkursu mogą być:

  • w dziedzinie architektury i budownictwa – osoby posiadające obywatelstwo polskie oraz cudzoziemcy, którzy w okresie pobytu w Polsce stworzyli lub współtworzyli projekty stanowiące osiągnięcia twórcze;
  • w dziedzinie planowania i zagospodarowania przestrzennego – zespoły autorskie, niezależnie od liczby członków, koncepcji oraz projektów planów i studiów, które stanowią osiągnięcia twórcze.

Organizacja Konkursu:

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest złożenie wniosku oraz oświadczenia zgodnego ze wzorem właściwym dla danej kategorii, określonym w Regulaminie Konkursu. Wnioski wraz z załącznikami należy złożyć w terminie do dnia 30 listopada 2022 r.:

  • w kancelarii Organizatora: Pl. Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa, w dni robocze w godzinach pracy urzędu (815-1615),
  • luz za pośrednictwem ePUAP: /MRPiT/SkrytkaESP

– koniecznie z dopiskiem „Konkurs o nagrodę Ministra – osiągnięcia twórcze”.

 

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z Regulaminem oraz załącznikami do Wniosku znajdziecie Państwo na stronie Ministerstwa – link tutaj.

 

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w tak prestiżowym Konkursie!

 

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's