All for Joomla All for Webmasters

WebForum - Międzynarodowa Konferencja Trwałe i zrównoważone drogi – zaproszenie do udziału online.

Polski Kongres Drogowy – Komitet Narodowy PIARC oraz Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach zaprasza do udziału w konferencji online - „WebForum: Zrównoważone i trwałe drogi" która odbędzie się w dniu, 29 października 2020 r.

 

Konferencja obejmować będzie bieżące zagadnienia o strategicznym dla drogownictwa znaczeniu. Między innymi zostaną poruszone kwestie wpływu COVID-19 na sytuację branży w perspektywie światowej, zmian w systemie administrowania drogami krajowymi w Niemczech i rewolucyjnych zmian w systemie przepisów technicznych w Polsce. Przedstawione zostaną także nowości technologiczne w nawierzchniach asfaltowych, diagnostyce nawierzchni i geotechnice.

W gronie prelegentów znaleźli się czołowi eksperci PIARC z sekretarzem generalnym Patrickiem Mallejacq i z Komitetów Narodowych tej organizacji z Austrii, Czech, Niemiec, Słowacji, Węgier i oczywiście Polski.

Zapraszamy do udziału!

Kwestie organizacyjne konferencji:

  • Konferencja będzie prowadzona w języku polskim oraz angielskim - zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne.
  • Organizacja: konferencja odbędzie się na platformie ZOOM (jest dostępna z poziomu przeglądarki internetowej, nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania).
  • Udział w konferencji jest odpłatny, koszt wynosi 200 zł netto.
  • Aby wziąć udział w konferencji, należy wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy na stronie https://kongresdrogowy.pl/zgloszenie/136oraz opłacić udział na konto PKD   w terminie do 22 października. Szczegóły dostępne są na stronie https://kongresdrogowy.pl/konferencja/136-webforum-pkd-i-zdw-katowice#warunki. Po wpłynięciu środków na konto organizatora na podany w zgłoszeniu adres mailowy zostanie wysłany indywidualny link do transmisji.

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji, który jest do pobrania w postaci pdf: (załącznik)

Uwaga: przypominamy o możliwości dofinansowania udziału członka ŚlOIIB  zgodnie z „Zasadami dofinansowania doskonalenia zawodowego przez ŚlOIIB”.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

faq


Początek strony