Zawody sportowe

Zaproszenie do udziału w XV OTWARTYCH ZAWODACH NARCIARSKICH ŚlOIIB W KATEGORII SLALOM-GIGANT

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Placówka Terenowa Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Bielsku-Białej serdecznie zaprasza do udziału w XV OTWARTYCH ZAWODACH NARCIARSKICH ŚlOIIB W KATEGORII SLALOM-GIGANT.

Zawody zostaną rozegrane 19 lutego (niedziela) 2023 r. w godzinach 9.30-13.30 w Szczyrku – Skrzyczne, na stoku Doliny II w różnych kategoriach wiekowych. Do udziału w Zawodach zapraszamy nie tylko członków ŚlOIIB ale także osoby towarzyszące!

Wszystkich członków ŚlOIIB oraz osoby towarzyszące chcące wziąć udział w zawodach, prosimy o rejestrację w terminie do 10 lutego 2023 roku.

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez przesłanie wypełnionej „Karty zgłoszenia” na adres: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub korespondencyjny: Placówka Terenowa ŚlOIIB w Bielsku-Białej, ul. 3 Maja 10/17, 43-300 Bielsko-Biała

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Zawodów określającym szczegółowo przebieg zawodów, kategorie w jakich zostaną rozegrane oraz warunki, jakie muszą spełnić zawodnicy.

Do zobaczenia na stoku! To nie tylko święto sportu, ale także doskonała forma integracji naszej, śląskiej społeczności inżynierów budownictwa i ich rodzin.

Do pobrania:

Informacja

Regulamin Zawodów

Karta zgłoszeniowa

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's