Aktualności - Komunikaty

INTEGRACJA I ŚWIETNA ZABAWA. Zapraszamy na FESTYN ŚlOIIB Z BEBOKIEM 27 maja 2023 roku Park  Giszowiecki, Katowice Giszowiec

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W imieniu Władz Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa z ogromną przyjemnością zapraszamy członków Izby wraz z rodzinami do udziału w „Festynie z Bebokiem”, który odbędzie się 27 maja br. w godzinach od 13:00 d0 18:30 w Parku Giszowieckim – w Katowicach Giszowcu.

 

W Programie Festynu znalazły się między innymi:

  • na powitanie koncert orkiestry dętej KWK Pokój,
  • autorskie spotkanie z Waldemarem Cichoniem, twórcą „Kota Cukierka”,
  • występ zespołu Silesianie wraz z nauką tańca,
  • prezentacja maszyn budowlanych - Firma Marmasz,
  • konkursy między innymi wiedzy o Giszowcu i Nikiszowcu, a także o znajomości śląskiej godki,
  • losowanie samochodu na weekend,
  • nauka pierwszej pomocy,
  • i….wiele, wiele innych.

 

Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy całą strefę gier i zabaw, animacje, dmuchańce, a także po raz pierwszy  gry i zabawy dla dzieci z drużyną Klubu Hokeja Na Lodzie „Naprzód Janów”. Dzieci wraz z rodzicami zaprosimy także do udziału w konkursie a konstruktora lotniczego. Na uczestników Festynu oprócz tradycyjnych już konkursów (sztafeta piwna czy przeciąganie liny) czekać będzie także turniej tenisa stołowego oraz zawody w strzelaniu. Nie zabraknie oczywiście strefy gastronomicznej. 

Spotkanie z Państwem poprowadzi znany i lubiany Marek Szołtysek, znawca wiedzy o regionie, autor wielu książek i publikacji o tematyce śląskiej, pisarz, dziennikarz, redaktor, podróżnik.

Niewątpliwą Gwiazdą festynu będzie występ Kabaretu Rak, reprezentowany przez Krzysztofa Respondka i Krzysztofa Hanke, którzy o godzinie 17:00 zaprezentują Państwu autorski program kabaretowy oraz zapewnią ogromną dawkę śmiechu i śląskiego humoru!

 

Wszyscy Ci, którzy tego jeszcze nie wiedzą będą mogli wziąć udział w prelekcji pt. „SKĄD SIĘ WZIĘŁY BEBOKI”, a nawet spotkać Tytułowego Bohatera Festynu – Beboka z Nikisza. Beboka będzie można nabyć na stoisku KryskaDesigne. A to nie koniec, przygotowaliśmy bowiem całą masę niespodzianek, ale o nich przekonacie się  Państwo na miejscu.

 

Rodzinny Festyn ŚlOIIB z Bebokiem to wydarzenie, którego nie można przeoczyć. Będzie kolorowo, radośnie i gwarnie... z mnóstwem atrakcji, zabaw, konkursów i nagród. Nie może Was zabraknąć.

Osoby zainteresowane udziałem w Festynie proszone są o zgłoszenie swojej obecności (wraz z rodziną) w terminie do 22 maja br. na adres mailowy:

  • biura Śląskiej OIIB: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32-2554552
  • lub biur Placówek terenowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoby  podlegające terenowo pod placówki j.w. prosimy o zgłaszanie się do biur placówek, z których będzie możliwość skorzystania z zorganizowanego dojazdu.

 

KOŻDY – tyn SROGI i tyn MAŁY znojdzie coś dlŏ siebie.A Ty wiysz skōnd wziōnły sie beboki?

Wybadej i kōniecznie bydź z nami!

 

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's