All for Joomla All for Webmasters
Real time web analytics, Heat map tracking

Wyniki VI Mistrzostw Polski Samorządów Zawodowych w Brydżu Sportowym „Misja” 28-29.10.2017

W dniach 28-29 października 2017 roku odbyły się w Warszawie VI Mistrzostwa Polski Samorządów Zawodowych w Brydżu Sportowym „Misja”.

Reprezentacja naszej Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa odniosła kilka sukcesów:

  1. I Miejsce w turnieju drużynowym ( J.Kozula, A.Staszek, E.Szenkelbach, J.Ujma, )
  2. I Miejsce w Turnieju Par na Maksy – Janusz Kozula – Jerzy Ujma
  3. III Miejsce w Turnieju Indywidualnym – Jerzy Ujma
  4. W klasyfikacji długofalowej za 4 turnieje
    I Miejsce Jerzy Ujma
    II Miejsce Janusz Kozula
  1. Mistrzostwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa
    I Miejsce Jerzy Ujma
    II Miejsce Janusz Kozula

 

W Mistrzostwach udział wzięły 64 osoby.

Wyniki

MISJA 2017 - długa fala

m-ce

 

wk

info

okr

suma

Maxy

Impy

Indywiduel

Teamy

       

1

Jerzy Ujma

12.0

S

SL

135

39

40

23

33

       

2

Janusz Kozula

4.0

N

SL

124

39

40

12

33

       

3

Zdzisław Kowalewski

13.0

S

MA

109

16

50

16

27

       

4

Jan Kandybowicz

13.0

N

MA

98

16

50

5

27

       

5

Lechosław Piotrowski

7.0

S

MA

96

36

36

8

16

       

6

Krzysztof Makuch

4.0

S

MA

93

10

44

27

12

       

 

Dariusz Puczyński

3.0

 

MA

93

 

47

19

27

       

8

Edward Branicki

5.0

N

MA

90

30

42

10

8

       

9

Wiesław Sycz

13.0

N

MA

88

36

36

 

16

       

10

Tomasz Branicki

3.0

 

MA

87

30

42

7

8

       

11

Andrzej Staszek

5.0

N

SL

79

24

8

14

33

       

12

Dariusz Gelo

1.5

 

MA

77

26

10

20

21

       

13

Edwin Szenkelbach

9.0

N

SL

74

24

8

9

33

       

14

Zofia Zaręba

3.0

KS

MA

72

10

44

6

12

       

15

Andrzej Kaźmierczak

5.0

 

LD

67

14

53

 

 

       

 

Igor Łobodziński

5.0

 

LD

67

14

53

 

 

       

17

Adam Łaszczotko

4.0

 

MA

57

26

10

 

21

       

18

Jakub Milkamanowicz

2.5

 

WM

54

20

34

 

 

       

 

Paweł Turlejski

3.0

 

WM

54

20

34

 

 

       

20

Jerzy Kotowski

1.5

N

MA

53

12

22

15

4

       

21

Ewa Skopińska

12.0

KN

MA

50

 

38

 

12

       

22

Witold Starkiewicz

1.5

S

MA

49

12

30

3

4

       

23

Karol Gałązka

9.0

 

MA

47

 

47

 

 

       

24

Jerzy Jodełka

5.0

N

MA

38

 

 

17

21

       

 

Jolanta Krogulska

19.0

KN

MA

38

 

38

 

 

       

26

Jan Wadowski

1.0

S

MA

34

 

30

 

4

       

27

Ewa Chłopecka

3.0

KS

MA

33

33

 

 

 

       

 

Lech Chłopecki

5.0

S

MA

33

33

 

 

 

       

 

Radosław Rozman

 

S

MA

33

22

 

11

 

       

 

Piotr Witkowski

9.0

N

MA

33

 

 

21

12

       

31

Agnieszka Jonczyk

3.0

KS

MA

30

4

26

 

 

       

 

Witold Wojdyłło

4.0

N

MA

30

 

22

 

8

       

 

Jan Zabrocki

7.0

N

MA

30

4

26

 

 

       

34

Jan Ginalski

     

28

28

 

 

 

       

 

Wielisława Marcinkowska

     

28

 

28

 

 

       

 

Kazimierz Marcinkowski

3.0

N

MA

28

 

28

 

 

       

 

Stanisław Zawadzki

2.5

N

MA

28

28

 

 

 

       

38

Arkadiusz Zadworny

2.5

 

MA

27

 

 

 

27

       

39

Urszula Jakubowska

1.0

KS

LD

26

2

24

 

 

       

 

Jerzy Jakubowski

1.0

S

LD

26

2

24

 

 

       

41

Jerzy Pęczkowski

5.0

S

MA

25

 

 

25

 

       

42

Krzysztof Bekalarek

1.0

S

MA

22

22

 

 

 

       

 

Lech Bujnowski

1.5

N

MA

22

8

14

 

 

       

 

Agata Jędrysek

     

22

8

14

 

 

       

45

Sławomir Stępniewski

2.5

 

MA

21

 

 

 

21

       

46

Jezry Bednarz

     

20

 

20

 

 

       

 

Bogudar Kordasiewicz

     

20

 

20

 

 

       

48

Feliks Czechowski

1.5

N

MA

18

6

4

4

4

       

 

Andrzej Jaworski

     

18

 

 

18

 

       

 

Witold Jochym

0.5

S

MA

18

18

 

 

 

       

 

Wiesław Olszewski

1.0

S

MA

18

18

 

 

 

       

 

Jacek Paluchowski

1.5

N

MA

18

 

18

 

 

       

 

Stanisław Śpiewak

3.0

N

MA

18

 

18

 

 

       

54

Marian Stupkiewicz

3.0

N

MA

16

 

16

 

 

       

 

Janusz Wawrowski

3.0

S

MA

16

 

16

 

 

       

 

Piotr Wowkonowicz

11.0

N

WP

16

 

 

 

16

       

 

Rafał Wowkonowicz

9.0

S

WP

16

 

 

 

16

       

58

Hanna Kalotka-Kręglewska

2.0

KS

MA

13

 

 

13

 

       

59

Elżbieta Haler

     

12

 

12

 

 

       

 

Leszek Siniarski

     

12

 

12

 

 

       

61

Marek Janota

2.0

N

MA

10

6

4

 

 

       

62

Alina Filipkowska

0.5

KN

MA

8

 

 

 

8

       

63

Michał Gajewski

 

J

 

6

 

6

 

 

       

 

Tomasz Nawrot

     

6

 

6

 

 

       

65

       

2

 

 

2

 

       

 

Eleonora Galica-Zarębina

0.5

KN

MA

2

 

2

 

 

       

 

Elżbieta Wodzińska

2.0

KN

MA

2

 

2

 

 

       

68

Ryszard Dworzański

     

1

 

 

1

 

       

 

IMPY

m-ce

nr

 

wk

info

okr

klub

wynik

PKL

PDF

1

19

Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński

5.0
5.0

 
 

LD

 

75.21

22

53

2

7

Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski

13.0
13.0


MA

 
Autostrada Eksploatacja & 2S Media

66.97

19

50

3

25

Karol Gałązka
Dariusz Puczyński

9.0
3.0

 
 

MA

ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
CONSUS ALK - Spójnia Warszawa

34.06

15

47

4

15

Zofia Zaręba
Krzysztof Makuch

3.0
4.0

KS 

MA

 
KBS Legionowianin 2

29.67

12

44

5

2

Tomasz Branicki
Edward Branicki

3.0
5.0

 

MA

MOIIB Warszawa

29.62

8

42

6

14

Jerzy Ujma
Janusz Kozula

12.0
4.0


OP
SL

 

29.12

5

40

7

18

Jolanta Krogulska
Ewa Skopińska

19.0
12.0

KN 
KN 

MA

KBS Legionowianin
 

24.13

4

38

8

9

Wiesław Sycz
Lechosław Piotrowski

13.0
7.0


MA

MOIIB Warszawa

18.15

4

36

9

16

Paweł Turlejski
Jakub Milkamanowicz

3.0
2.0

 
 

WM

SEWIL Olsztyn
 

15.41

3

34

11

26

Witold Starkiewicz
Jan Wadowski

1.5
1.0


MA

MOIIB Warszawa

-1.30

2

30

12

10

Kazimierz Marcinkowski
Wielisława Marcinkowska

3.0
 


 

MA

AZS PW WEKTOR
 

-3.34

1

28

13

22

Agnieszka Jonczyk
Jan Zabrocki

3.0
7.0

KS 

MA

NADBUD Warszawa
K2 Oldersi Raszyn

-4.53

1

26

14

20

Jerzy Jakubowski
Urszula Jakubowska

0.5
0.5


KS 

LD

 

-4.98

 

24

15

1

Witold Wojdyłło
Jerzy Kotowski

4.0
1.5


MA

MOIIB Warszawa

-6.95

 

22

16

23

Bogudar Kordasiewicz
Jezry Bednarz

 
 

 
 

 

 

-11.27

 

20

17

24

Jacek Paluchowski
Stanisław Śpiewak

1.5
3.0


MA

 

-12.03

 

18

18

17

Janusz Wawrowski
Marian Stupkiewicz

3.0
3.0


MA

Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
 

-13.64

 

16

19

8

Lech Bujnowski
Agata Jędrysek

1.5
 


 

MA

 

-13.90

 

14

20

3

Elżbieta Haler
Leszek Siniarski

 
 

 
 

 

 

-16.45

 

12

21

21

Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo

4.0
1.5

 
 

MA

MOIIB Warszawa

-19.09

 

10

22

4

Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek

9.0
5.0


SL

PONAR SILESIA Katowice

-21.55

 

8

23

12

Michał Gajewski
Tomasz Nawrot

 
 

 
 

 

 

-24.97

 

6

24

6

Marek Janota
Feliks Czechowski

2.0
1.5


MA

KAM BEK Warszawa

-39.06

 

4

25

5

Elżbieta Wodzińska
Eleonora Galica-Zarębina

2.0
0.5

KN 
KN 

MA

 

-43.60

 

2

26

11

Radosław Rozman
Krzysztof Bekalarek

 
1.0


MA

 

-50.90

 

 

 

 

"MISJA" turniej par na maxy

 

szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii

 

m-ce

nr

 

wk

okr

klub

wynik %

PKL

PDF

 

1

9

Janusz Kozula
Jerzy Ujma

4.0
12.0

SL
OP

 

63.22

22

39

 

2

18

Lechosław Piotrowski
Wiesław Sycz

7.0
13.0

MA

MOIIB Warszawa

58.65

17

36

 

3

5

Ewa Chłopecka
Lech Chłopecki

3.0
5.0

MA

 

56.97

13

33

 

4

15

Tomasz Branicki
Edward Branicki

3.0
5.0

MA

MOIIB Warszawa

56.73

8

30

 

5

6

Stanisław Zawadzki
Jan Ginalski

2.5
 

MA

 

55.77

5

28

 

6

7

Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo

4.0
1.5

MA

MOIIB Warszawa

55.29

4

26

 

7

11

Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek

9.0
5.0

SL

PONAR SILESIA Katowice

54.09

3

24

 

8

2

Radosław Rozman
Krzysztof Bekalarek

 
1.0

MA

 

52.64

2

22

 

9

4

Paweł Turlejski
Jakub Milkamanowicz

3.0
2.0

WM

SEWIL Olsztyn
 

51.68

1

20

 

10

17

Wiesław Olszewski
Witold Jochym

1.0
0.5

MA

SMART Trójka

49.28

 

18

 

11

13

Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski

13.0
13.0

MA

 
Autostrada Eksploatacja & 2S Media

49.04

 

16

 

12

16

Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński

5.0
5.0

LD

 

47.60

 

14

 

13

1

Witold Starkiewicz
Jerzy Kotowski

1.5
1.5

MA

MOIIB Warszawa

47.12

 

12

 

14

3

Zofia Zaręba
Krzysztof Makuch

3.0
4.0

MA

 
KBS Legionowianin 2

46.63

 

10

 

15

8

Lech Bujnowski
Agata Jędrysek

1.5
 

MA

 

41.59

 

8

 

16

12

Feliks Czechowski
Marek Janota

1.5
2.0

MA

KAM BEK Warszawa

40.14

 

6

 

17

14

Agnieszka Jonczyk
Jan Zabrocki

3.0
7.0

MA

NADBUD Warszawa
K2 Oldersi Raszyn

38.70

 

4

 

18

10

Jerzy Jakubowski
Urszula Jakubowska

0.5
0.5

LD

 

34.86

 

2

 

 

MISJA Turniej Indywidualny

szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii

m-ce

nr

 

wynik %

PKL

PDF

1

4

K Makuch

64.55

24

27

2

15

J Pęczkowski

63.64

20

25

3

8

J Ujma

61.82

16

23

4

17

P Witkowski

57.73

12

21

5

21

D Gelo

55.45

8

20

6

22

D Puczyński

54.55

5

19

7

19

A Jaworski

54.09

4

18

8

24

J Jodełka

52.27

4

17

9

1

Z Kowalewski

51.36

3

16

 

7

J Kotowski

51.36

2

15

 

9

A Staszek

51.36

2

14

12

5

H Kalotka-Kręglewska

50.00

1

13

13

3

J Kozula

49.55

 

12

 

6

R Rozman

49.55

 

11

 

18

E Branicki

49.55

 

10

16

11

E Szenkelbach

47.27

 

9

17

20

L Piotrowski

46.82

 

8

18

13

T Branicki

46.36

 

7

19

12

Z Zaręba

45.45

 

6

20

2

J Kandybowicz

44.09

 

5

21

14

F Czechowski

40.45

 

4

22

16

W Starkiewicz

40.00

 

3

23

23

J Dworzański

39.09

 

2

24

10

R Dworzański

33.64

 

1

 

 

KRZYŻÓWKA

 

 

miejsce

Kliknij na team żeby zobaczyć jego wyniki i zawodników.

VP

1

2

3

4

5

6

7

8

±
VP

1

 ŚLĄSK 

80.36

×

16.73

16.09

 

14.6

18.55

5

 

 

2

 PIBR 

76.85

3.27

×

 

 

15.38

19.85

15.74

10

+2

3

 MOIIB 3 

73.06

3.91

 

×

15.38

15.38

8.8

17.59

10

+2

4

 MOIIB 1 

58.91

 

 

4.62

×

0.84

7.71

13.74

10

+2

5

 OIL 

55.19

5.4

4.62

4.62

19.16

×

9.39

 

10

+2

6

 ALINA 

47.7

1.45

0.15

11.2

12.29

10.61

×

 

10

+2

7

 MOIIB 2 

39.93

15

4.26

2.41

6.26

 

 

×

10

+2

8

 pauza 

0

 

10

10

10

10

10

10

×

-60

 

 

 

 Galeria na stronie Mazowieckiego i Warszawskiego Związku Brydża Sportowego

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Lipiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!

Media

 

 

 

 

 

Początek strony