All for Joomla All for Webmasters
Real time web analytics, Heat map tracking

Skład osobowy władz ŚlOIIB w kadencji 2018-2022

RADA ŚLĄSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

 

 

 

Roman Edward

Karwowski

Przewodniczący

Józef

Kluska

Zastępca Przewodniczącego

Andrzej

Nowak

Zastępca Przewodniczącego

Tomasz

Radziewski

Zastępca Przewodniczącego

Katarzyna

Seweryn

Zastępca Przewodniczącego

Waldemar

Szleper

Zastępca Przewodniczącego

Ewa

Dworska

Sekretarz

Danuta

Bochyńska-Podloch

Zastępca sekretarza

Edmund

Janic

Skarbnik

Zenon

Panicz

Zastępca skarbnika

Czesława

Bella

 

Grzegorz

Bojanowski

 

Andrzej

Dobrowolski

 

Jerzy Marian

Dzierżewicz

 

Stanisława

Franusiak

 

Grzegorz Piotr

Gowarzewski

 

Jacek

Kawalec

 

Piotr

Klikowicz

 

Krzysztof

Kolonko

 

Tadeusz

Mika

 

Łukasz

Mikulski

 

Elżbieta

Nowicka - Słowik

 

Agnieszka

Orłowska

 

Przemysław

Pępek

 

Tadeusz

Sopata

 

Piotr Hieronim

Spiżewski

 

Sławomir

Stolarski

 

Maria

Świerczyńska

 

Barbara

Twardosz - Michniewska

 

Piotr

Wyrwas

 

 

 

 

OKRĘGOWA KOMISJA REWIZYJNA 

 

 

 

Elżbieta

Bryła - Kluczny

Przewodniczący

Kazimierz

Janocha

 

Marek

Karnowski

 

Agnieszka

Krupa - Brzozowska

 

Ewelina

Pawelak

 

Anna

Polisiewicz

 

Krystyna

Trojan

 

 

 

 

OKRĘGOWA KOMISJA KWALIFIKACYJNA

 

 

 

Franciszek

Buszka

Przewodniczący

Henryk

Anders

 

Izabela

Bryt-Nitarska

 

Bożena

Bujoczek

 

Józef

Bułka

 

Zbigniew

Herisz

 

Janusz

Jasiona

 

Jan Zygmunt

Kawa

 

Janusz

Kozula

 

Andrzej

Kulawik

 

Ilona

Mrozek

 

Jarosław

Paluszyński

 

Maria

Pałęga

 

Marcin

Siedlecki

 

Jerzy

Skotny

 

Hieronim

Spiżewski

 

Jan

Spychała

 

Małgorzata

Szukalska

 

Władysław

Tomica

 

 

 

 

OKRĘGOWY SĄD DYSCYPLINARNY

 

 

 

Krzysztof

Ciesiński

Przewodniczący

Włodzimierz

Bryła

 

Wojciech

Burda

 

Jacek

Chowaniec

 

Izabela

Cielecka

 

Damian

Goczał

 

Maria

Hanak

 

Bożenna

Janusik

 

Krystyna

Kieres

 

Rafał

Kleist

 

Ewa

Latos

 

Małgorzata

Mazur

 

Marek

Młynarski

 

Jerzy

Nowak

 

Jacek

Pala

 

Joanna

Then - Adamus

 

Andrzej

Wybraniec

 

 

 

 

OKRĘGOWI RZECZNICY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZAWODOWEJ

 

 

 

Elżbieta

Godzieszka

Koordynator

Kazimierz

Cios

 

Leszek

Eder

 

Wojciech

Gajecki

 

Anna

Goczał

 

Urszula

Kallik

 

Stanisław

Karpiński

 

Adam

Skorupa

 

Andrzej

Stasiński

 

 

 

 

DELEGACI NA ZJAZD KRAJOWY

 

 

 

Elżbieta

Bryła - Kluczny

 

Franciszek

Buszka

 

Krzysztof

Ciesiński

 

Ewa

Dworska

 

Elżbieta

Godzieszka

 

Grzegorz Piotr

Gowarzewski

 

Edmund

Janic

 

Urszula

Kallik

 

Roman Edward

Karwowski

 

Piotr

Klikowicz

 

Józef

Kluska

 

Janusz

Kozula

 

Andrzej

Nowak

 

Elżbieta

Nowicka - Słowik

 

Zenon

Panicz

 

Tomasz

Radziewski

 

Katarzyna

Seweryn

 

Tadeusz

Sopata

 

Waldemar

Szleper

 

Maria

Świerczyńska

 

Krystyna

Trojan

 

Piotr

Wyrwas

 

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Wrzesień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
13
14
15
16
17
18
21
22
23
24
25
27
29
30

Media

 

 

 

 

 

Początek strony