All for Joomla All for Webmasters
Real time web analytics, Heat map tracking

Skład osobowy władz ŚlOIIB w kadencji 2014-2018

RADA ŚLĄSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

Buszka Franciszek - Przewodniczący

Bella Czesława - Zastępca Przewodniczącego
Gowarzewski Grzegorz - Zastępca Przewodniczącego
Kluska Józef - Zastępca Przewodniczącego
Kozula Janusz - Zastępca Przewodniczącego
Nowak Andrzej - Zastępca Przewodniczącego
Szleper Waldemar - Zastępca Przewodniczącego
Dworska Ewa - Sekretarz
Panicz Zenon - Skarbnik
Mika Tadeusz - Zastępca Skarbnika
Czarniecki Stefan - Członek Prezydium
Karwowski Roman - Członek Prezydium
Anders Henryk
Bojanowski Grzegorz
Franusiak Stanisława
Hulboj Ryszard
Klikowicz Piotr
Kolonko Krzysztof
Nowicka - Słowik Elżbieta
Orłowska Agnieszka
Przybyła Dorota
Radziewski Tomasz
Seweryn Katarzyna
Sopata Tadeusz
Sowa Kazimierz
Stolarski Sławomir
Świerczyńska Maria
Twardosz - Michniewska Barbara
Wójcik Stefan
Wyrwas Piotr

 

OKRĘGOWA KOMISJA REWIZYJNA 

Janic Edmund - Przewodniczący

Janocha Kazimierz - Wiceprzewodniczący
Bryła - Kluczny Elżbieta - Sekretarz
Karnowski Marek
Krupa - Brzozowska Agnieszka
Polisiewicz Anna
Trojan Krystyna

 

OKRĘGOWA KOMISJA KWALIFIKACYJNA

Szatkowski Piotr - Przewodniczący

Bułka Józef - Zastępca Przewodniczącego
Spiżewski Hieronim - Zastępca Przewodniczącego
Dzierżewicz Zbigniew - Sekretarz
Bujoczek Bożena
Grochowski Andrzej
Herisz Zbigniew
Jasiona Janusz
Jurkiewicz Bolesław
Kawa Jan Zygmunt
Kocyga Jerzy
Kotajny Jerzy
Kulawik Andrzej
Owsiak Jadwiga
Paluszyński Jarosław
Pałęga Maria
Skotny Jerzy
Spychała Jan
Wiśniowski Jan

 

OKRĘGOWY SĄD DYSCYPLINARNY

Dzierżewicz Jerzy - Przewodniczący

Bryła Włodzimierz
Chmura Adam
Dmytryszyn Mirosław
Fularski Artur
Hanak Maria
Karpiński Stanisław
Kieres Krystyna
Kleist Rafał
Latos Ewa
Maźniak Bożena
Młynarski Marek
Pala Jacek
Penar Tadeusz
Then-Adamus Joanna
Topolski Mirosław
Wybraniec Andrzej

 

OKRĘGOWI RZECZNICY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZAWODOWEJ

Ciesiński Krzysztof - Koordynator

Eder Leszek
Gajecki Wojciech
Godzieszka Elżbieta
Kallik Urszula
Kowalski Andrzej
Kralczyńska Elżbieta
Skorupa Adam
Stasiński Andrzej
Szymański Krzysztof

 

DELEGACI NA ZJAZD KRAJOWY

Buszka Franciszek
Ciesiński Krzysztof
Czarniecki Stefan
Dworska Ewa
Dzierżewicz Jerzy
Janic Edmund
Jasiona Janusz
Kallik Urszula
Karnowski Marek
Karwowski Roman
Kluska Józef
Kolonko Krzysztof
Kozula Janusz
Mika Tadeusz
Nowak Andrzej
Nowicka - Słowik Elżbieta
Panicz Zenon
Przybyła Dorota
Starosolski Włodzimierz
Szleper Waldemar
Świerczyńska Maria
Wyrwas Piotr


Delegaci na Zjazdy Okręgowe Izby - kadencja 2014-2018- zobacz

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Wrzesień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30

Media

 

 

 

 

 

Początek strony