All for Joomla All for Webmasters
  • Pomoc prawna dla członków Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

    Informujemy, że od miesiąca czerwca 2015 roku, aby przybliżyć członkom naszej Izby możliwość skorzystania z pomocy prawnej, rozpoczynamy dyżury prawnika we wszystkich Placówkach Terenowych ŚlOIIB - Bielsku Białej, Częstochowie, Gliwicach oraz Punkcie Informacyjnym w Rybniku.

    Konsultacje prawne będą nadal udzielane w każdy czwartek od godziny 14.00 do godziny 19.00, w siedzibie ŚlOIIB w Katowicach przy ul. Adama 1b oraz telefonicznie.

    Harmonogram dyżurów prawnika w placówkach terenowych:

Sąd Arbitrażowy przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z korzyściami płynącymi z polubownego rozstrzygania sporów za pośrednictwem Sądu Arbitrażowego przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Pośrednictwo sądu umożliwia szybsze rozwiązywanie spornych sytuacji dzięki współpracy z doświadczonymi arbitrami w poufnym postępowaniu.

Ugodowe podejście do konfliktów jest wysoko cenioną umiejętnością wśród przedsiębiorców, która umożliwia rozwikłanie problemu bez niweczenia możliwości dalszej współpracy.
W pierwszym załączniku pozwalam sobie zamieścić podstawowe informacje dotyczące naszego sądu, natomiast w drugim opis samej procedury.

Ta alternatywa wobec sądów powszechnych może być dla Państwa korzystnym rozwiązaniem.

Dodatkowych informacji dotyczących Sądu Arbitrażowego można zasięgnąć pod numerem (032) 351 11 93 lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Załacznik 1

Załącznik 2

 

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Marzec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
09
10
15
16
17
23
24
26
29
30
31

Media

 

 

 

 

 

Początek strony