All for Joomla All for Webmasters
  • Pomoc prawna dla członków Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

    Informujemy, że od miesiąca czerwca 2015 roku, aby przybliżyć członkom naszej Izby możliwość skorzystania z pomocy prawnej, rozpoczynamy dyżury prawnika we wszystkich Placówkach Terenowych ŚlOIIB - Bielsku Białej, Częstochowie, Gliwicach oraz Punkcie Informacyjnym w Rybniku.

    Konsultacje prawne będą nadal udzielane w każdy czwartek od godziny 14.00 do godziny 19.00, w siedzibie ŚlOIIB w Katowicach przy ul. Adama 1b oraz telefonicznie.

    Harmonogram dyżurów prawnika w placówkach terenowych:

Projekt Kodeksu urbanistyczno-budowlanego

Komisja Kodyfikacyjna Prawa Budowlanego zakończyła kolejny etap prac nad projektem Kodeksu urbanistyczno-budowlanego. Prezentujemy podstawową wersję kodeksu w celu zapoznania się z nią oraz przedstawienia opinii, uwag i propozycji zmian.

W celu wyrażenia wspólnego stanowiska naszego samorządu zawodowego wobec przesłanego projektu niezbędne jest, aby uwagi były nadesłane do 18.06.2014 r. do ŚlOIIB

na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na podstawie zgłoszonych opinii zostanie wypracowane stanowisko Izby w odniesieniu do podstawowej wersji projektu Kodeksu urbanistyczno-budowlanego.

Podstawowa wersja projektu Kodeksu urbanistyczno-budowlanego w załączniku: Projekt Kodeksu urbanistyczno-budowlanego.pdf

 

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Marzec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
09
10
15
16
17
23
24
26
29
30
31

Media

 

 

 

 

 

Początek strony