All for Joomla All for Webmasters
  • Pomoc prawna dla członków Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

    Informujemy, że od miesiąca czerwca 2015 roku, aby przybliżyć członkom naszej Izby możliwość skorzystania z pomocy prawnej, rozpoczynamy dyżury prawnika we wszystkich Placówkach Terenowych ŚlOIIB - Bielsku Białej, Częstochowie, Gliwicach oraz Punkcie Informacyjnym w Rybniku.

    Konsultacje prawne będą nadal udzielane w każdy czwartek od godziny 14.00 do godziny 19.00, w siedzibie ŚlOIIB w Katowicach przy ul. Adama 1b oraz telefonicznie.

    Harmonogram dyżurów prawnika w placówkach terenowych:

Ręczne rysowanie projektów zagospodarowania terenu przez mazowieckie organy administracji architektoniczno-budowlanej

Szanowni Państwo,

informujemy o pozytywnym załatwieniu problemu polegającego na nieuprawnionym zmuszaniu projektantów do ręcznego rysowania projektów zagospodarowania terenu przez mazowieckie organy administracji architektoniczno-budowlanej.
 
Zgodnie ze stanowiskiem przyjętym przez Główny Urząd Nadzoru Budowlanego, i zaakceptowanym przez Wojewodę Mazowieckiego, dopuszczalne jest sporządzanie projektu zagospodarowania terenu technikami komputerowymi zarówno na wydruku z elektronicznej wersji mapy do celów projektowych, jak też na skanie mapy analogowej, pod warunkiem, że na pierwszej stronie projektu budowlanego projektant złożył swój podpis.

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Marzec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
09
10
15
16
17
23
24
26
29
30
31

Media

 

 

 

 

 

Początek strony