All for Joomla All for Webmasters
  • Pomoc prawna dla członków Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

    Informujemy, że od miesiąca czerwca 2015 roku, aby przybliżyć członkom naszej Izby możliwość skorzystania z pomocy prawnej, rozpoczynamy dyżury prawnika we wszystkich Placówkach Terenowych ŚlOIIB - Bielsku Białej, Częstochowie, Gliwicach oraz Punkcie Informacyjnym w Rybniku.

    Konsultacje prawne będą nadal udzielane w każdy czwartek od godziny 14.00 do godziny 19.00, w siedzibie ŚlOIIB w Katowicach przy ul. Adama 1b oraz telefonicznie.

    Harmonogram dyżurów prawnika w placówkach terenowych:

Projekt nowego Kodeksu urbanistyczno-budowlanego - prace trwają

Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa informuje o trwających pracach nad wprowadzeniem kodeksu urbanistyczno-budowlanego, którego projekt przestawiamy w załączeniu.

ŚlOIIB przekazała do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa uwagi i propozycje zmian w projekcie.

W siedzibie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa odbyło się spotkanie Komitetu Programowego B-21 w sprawie projektu kodeksu urbanistyczno-budowlanego przygotowanego przez MInisterstwo Infrastruktury i Budownictwa. Sporządzone uwagi do projektu kodeksu przekazano do MInisterstwa. W załaczeniu udostępniamy treść uwag do projektu kodeksu urbanistyczno-budowlanego z 30.09.2016r., jak i zestawienie uwag w formie tabelarycznej.

W dniu 7 listopada 2016r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyło się spotkanie z przedstawicielami MInisterstwa Infrastruktury i Budownictwa, na czele z podsekretarzem stanu w Ministerstwie Panem Tomaszem Żuchowskim. Podczas spotkania Kodeks został zaprezentowany, a następnie odbyła się konstruktywna dyskusja na jego temat.

 

W załączeniu udostępniamy:

- projekt kodeksu urbanistyczno-budowlanego z dnia 30.09.2016

- treść uwag do projektu kodeksu urbanistyczno-budowlanego z dnia 30.09.2016

- uwagi do projektu kodeksu urbanistyczno-budowlanego z dnia 30.09.2016 w formie zestawienia tabelarycznego

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Marzec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
09
10
15
16
17
23
24
26
29
30
31

Media

 

 

 

 

 

Początek strony