All for Joomla All for Webmasters
Real time web analytics, Heat map tracking

Książka Praktyki Zawodowej

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRAKTYK

1. KSIĄŻKI PRAKTYKI ZAWODOWEJ

Ze względu na zmianę przepisów książki praktyki zawodowej nie są wydawane. Prosimy o niedokonywanie wpłat.

2. SPOSÓB POTWIERDZANIA PRAKTYKI ZAWODOWEJ – od dnia 25-09-2014r.

Obowiązujące przepisy nie przewidują już wydawania książek praktyk zawodowych, natomiast formą potwierdzania odbycia praktyki zawodowej jest „oświadczenie potwierdzające odbycie praktyki zawodowej” (którego wzór stanowi załącznik do w/w rozporządzenia). W/w rozporządzenie zawiera również drugi istotny załącznik to jest „zbiorcze zestawienie odbytej praktyki zawodowej” (będące załącznikiem do „oświadczenia potwierdzającego odbycie praktyki zawodowej”).

3. SPOSÓB POTWIERDZANIA PRAKTYKI ZAWODOWEJ – do dnia 24-09-2014r.

Odpowiednio:

Wpisy dokonane w książce praktyki i potwierdzone (…), przed dniem wejścia w życie niniejszego rozporządzenia, dokumentują praktykę rozpoczętą przed dniem wejścia w życie niniejszego rozporządzenia. W takim przypadku książkę praktyki dołącza się do wniosku o nadanie uprawnień budowlanych (…).”.

Oświadczenie, o którym wspomniano w punkcie 2 tej informacji dotyczy praktyki odbywanej po wejściu w życie w/w rozporządzenia, a praktyka odbywana przed tym dniem ma być dokumentowana w książce praktyki zawodowej uzyskanej na starych (nieobowiązujących już) zasadach.

Dodatkowo informujemy, że dokumentowanie praktyki przez osoby, którym nie wydano książki praktyki zawodowej - odbytej pomiędzy 10.08.2014 r. (data utraty obowiązywania starego rozporządzenia w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie), a wejściem w życie nowego rozporządzenia (tj. do dnia 24.09.2014 r.) - odbywać się będzie na ogólnych zasadach obowiązujących na mocy przepisów rozdziału 4 Kodeksu postępowania administracyjnego.
 

Oceń ten artykuł
(43 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Listopad 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
09
10
11
16
17
18
19
25
26
27

Media

 

 

 

 

 

Początek strony