All for Joomla All for Webmasters

JSW KOKS S.A. - główny specjalista ds. rozwoju

Nazwa firmy JSW KOKS S.A.
Siedziba (miasto, kod pocztowy) Zabrze, 41-800
Ulica (nr budynku)  
Numer telefonu  
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poszukiwany pracownik  
Wykształcenie Wyższe techniczne- 5 lat stażu pracy w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym
Rodzaj uprawnień budowlanych -
Proponowane stanowisko GŁÓWNY SPECJALISTA DS. ROZWOJU
Charakter oferowanej pracy

przeprowadzanie ocen i analiz finansowych realizowanych w Spółce projektów inwestycyjnych; dokonywanie analizy wrażliwości i oceny opłacalności projektów inwestycyjnych; monitorowanie postępów realizacji inwestycji oraz opracowywanie wszelkiego rodzaju raportów i sprawozdań w zakresie finansowym i rzeczowym projektów; bieżąca kontrola realizacji budżetów inwestycyjnych oraz udział
w rozliczaniu ponoszonych nakładów inwestycyjnych;

Praca w systemie jednozmianowym z miejscem świadczenia pracy w JSW KOKS S.A. Dąbrowa Górnicza ul. Koksownicza 1.

Termin oraz miejsce składania ofert: list motywacyjny, wypełnione oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych wraz z kwestionariuszem osobowym dla kandydata (do pobrania ze strony: https://www.jswkoks.pl/no_cache/firma/praca/ogloszenie-o-pracy/id/glowny-specjalista-ds-rozwoju-oddzial-przyjazn-1/) w zaklejonej kopercie z oznaczeniem imienia i nazwiska oraz odpowiednią adnotacją „REKRUTACJA NA STANOWISKO GŁÓWNY SPECJALISTA DS. ROZWOJU” należy przesłać na adres lub złożyć osobiście w Zespole Obsługi Kancelaryjnej lub Dziale Kadr i Rekrutacji w Oddziale Przyjaźń, Dąbrowa Górnicza ul. Koksownicza 1, Zespole Kadr i Rekrutacji w następujących lokalizacjach: Siedziba Spółki, Zabrze ul. Pawliczka 1, Koksowniach: Jadwiga, Dębieńsko, Radlin w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21.08.2019 r. do godziny 14:00. Oferty niespełniające wymogów formalnych określonych powyżej nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

 

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Media

 

 

 

 

 

Początek strony