Konferencje, targi

VI edycja Konferencji Drogowo-Mostowej „Warunki gruntowe a projektowanie oraz budowa dróg i mostów” odbędzie się w dniach 5-7 października br. w Katowicach. Zapraszamy do udziału.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W imieniu Organizatorów: „Magazyn Autostrady” oraz czasopisma „Mosty” zapraszamy członków Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa do udziału w Konferencji Drogowo-Mostowej

„Warunki gruntowe a projektowanie oraz budowa dróg i mostów”, która odbędzie się w dniach 5-7 października br. w Katowicach.

Celem konferencji jest szeroko rozumiana wymiana doświadczeń oraz dyskusje na tematy odpowiedniego projektowania, budowy oraz utrzymania dróg i obiektów mostowych w często złożonych i skomplikowanych warunkach gruntowych. Organizatorzy zapraszają do udziału przedstawicieli sektora projektowego, wykonawczego, a także administracyjnego branży drogowo-mostowej.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

  • To wiedza, wymiana doświadczeń oraz dyskusja,
  • To szansa na Nawiązanie nowych kontaktów biznesowych,
  • To spotkania z ekspertami branży drogowo-mostowej,
  • a także praktyczne przykłady do wykorzystania w pracy zawodowej.

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęła Polska Izba Inżynierów Budownictwa.

Szczegółowe informacje na temat konferencji, program oraz finansowe warunki uczestnictwa dostępne są na stronie organizatora: https://konferencjadrogowo-mostowa.elamed.pl/

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's