All for Joomla All for Webmasters

Kompetencje dla sektorów – zgłoś się na szkolenia!

Przedsiębiorco! Jeżeli prowadzisz działalność w branży budowlanej, finansowej oraz turystycznej i chcesz podnieść swoje kompetencje – zapraszamy do udziału w szkoleniach dedykowanych Twojej branży.

Projekt realizowany jest w ramach działania Kompetencje dla sektorów, którego celem jest dofinansowanie (za pośrednictwem Operatorów) wsparcia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze szkoleń, doradztwa i studiów podyplomowych.

Finansowanie może zostać przeznaczone na usługi szkoleniowe, doradcze oraz studia dyplomowe. Wsparcie kierowane jest do przedsiębiorstw działających wyłącznie w branżach: budowlanej, finansowej oraz turystycznej i dotyczy tematyki określonej przez Rady Sektorowe ds. Kompetencji.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://www.parp.gov.pl/component/site/site/kompetencje-dla-sektorow-formularz

Operatorem, który jest odpowiedzialny za realizację dofinansowanych szkoleń w ramach I rundy konkursu na działania kompetencje dla sektora BUDOWNICTWA wynikające z rekomendacji Sektorowych Rad ds. Kompetencji w budownictwie jest:

KDK Info Sp. z o.o.
Aleja Jana Pawła II 25
00-854 Warszawa

Więcej informacji: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/kompetencje-dla-sektorow

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Grudzień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
06
07
08
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Media

 

 

 

 

 

Początek strony