All for Joomla All for Webmasters
Real time web analytics, Heat map tracking

Ankieta - określenie pożądanych kompetencji przywódczych liderów projektów budowlanych

Realizacja projektów budowlanych wymaga od wszystkich zaangażowanych w ten proces działania w zespole. Kompetencje techniczne pozostają najważniejszym czynnikiem sukcesu projektu budowlanego. Zauważa się jednak istotny wpływ umiejętności przywódczych i procesu zarządzania przedsięwzięciem budowlanym na jego sukces.

„Inżynier jest zatrudniany za swoje umiejętności techniczne, zwalniany za złą współpracę z ludźmi a promowany za umiejętności przywództwa i zarządzania” (Civil Engineering Body of Knowledge for the 21st Century, American Society of Civil Engineers, 2008)

Politechnika Białostocka inicjując dyskusję na temat zarządzania projektami budowlanymi zwraca się z prośbą o wzięcie udziału w anonimowym badaniu ankietowym, które umożliwi określenie pożądanych kompetencji przywódczych liderów projektów budowlanych.

Odnośnik do ankiety znajdziecie Państwo pod adresem:


http://profitest.pl/start/1359/jlWIpdy8Y47GyQDg

Wszelkie pytania i sugestie związane z ankietą prosimy kierować na adres Pana Krzysztofa  Dziekońskiego   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z wyrazami szacunku,

dr inż. Krzysztof Dziekoński
Katedra Informatyki Gospodarczej i Logistyki
Politechnika Białostocka
Wydział Zarządzania

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Październik 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
06
07
08
09
15
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31

Media

 

 

 

 

 

Początek strony