All for Joomla All for Webmasters

V Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Kongres_2015Małe i średnie przedsiębiorstwa odgrywają bardzo ważną rolę w rozwoju społecznym i gospodarczym. Właśnie ten sektor przyczynia się do tworzenia innowacyjnej i dynamicznej gospodarki. Stanowi najliczniejszą grupę wszystkich firm, generuje znaczny % PKB i tworzy miejsca pracy.

Od pięciu lat Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach jest organizatorem przedsięwzięcia dedykowanego sektorowi mikro, małych i średnich przedsiębiorstw pod nazwą Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw (EKMŚP).  

 

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw to trzydniowy cykl debat, spotkań, warsztatów i wydarzeń towarzyszących z udziałem paru tysięcy gości z kraju i Europy. W przeszło 50 sesjach merytorycznych  bierze co roku udział kilkuset ekspertów, przedstawicieli struktur unijnych, nauki, administracji rządowej i samorządowej, instytucji okołobiznesowych oraz praktyków i przedsiębiorców.

W dniach 12-14 października br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w opiniotwórczym gronie, w formie otwartej debaty, prowadzone będą rozmowy o kwestiach najistotniejszych dla rozwoju przedsiębiorczości w kraju i Europie. Udział gości zagranicznych pozwoli na wymianę doświadczeń oraz na porównanie warunków prowadzenia działalności gospodarczej w różnych krajach.

Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa uczestniczy w kongresie na zasadzie Organizacji Wspierającej.

STRONA INTERNETOWA KONGRESU

www.ekmsp.eu

UDZIAŁ W KONGRESIE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW
JEST
BEZPŁATNY

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warto zobaczyć

Informator

informator150
Bieżący numer:
InformatorSOIIB02 2021

 

bip logo

 

faq


Początek strony