All for Joomla All for Webmasters
Real time web analytics, Heat map tracking

Wyniki wyborów delegatów na Zjazdy ŚlOIIB w kadencji 2018 ÷ 2022

Delegaci na Zjazdy ŚlOIIB w kadencji 2018 - 2022
wybrani w poszczególnych obwodach wyborczych

Obwód Nr 1 - Bielsko - Biała
Wybory w dniu 2.12.2017r.

Wyniki głosowania w branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej:

  1. Białkowski Stefan
  2. Biegun Maciej
  3. Cios Kazimierz
  4. Cygonik Krzysztof
  5. Dudziak Tadeusz
  6. Dzierżewicz Jerzy
  7. Ignatowicz Ludwik
  8. Jancia Szymon
  9. Karwowski Roman
  10. Kłoda Grzegorz
  11. Korczyk Jolanta
  12. Kozula Janusz
  13. Matlęga Mirosław
  14. Nalepa Grażyna
  15. Pępek Przemysław
  16. Radziewicz Tomasz
  17. Szatkowski Piotr
  18. Ślusarczyk Piotr
  19. Then-Adamus Joanna

 

Wyniki głosowania w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej:

  1. Bułka Józef
  2. Kluska Józef
  3. Kyrcz Adrian

 

Wyniki głosowania w branży instalacji sanitarnych i wodno-melioracyjnej:

  1. Chopiak Jacek
  2. Godzieszka Elżbieta
  3. Karpiński Stanisław
  4. Kotajny Jerzy
  5. Spiżewski Hieronim
  6. Spiżewski Piotr

 

Wyniki głosowania w branży drogowej, kolejowej oraz mostowej:

  1. Dobrowolska Krystyna
  2. Kleist Rafał
  3. Matoga Michał
  4. Sordyl Kazimierz

 

Obwód Nr 2 - Częstochowa
Wybory w dniu 25.11.2017r.

Wyniki głosowania w branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej:

  1. Chmura Adam
  2. Gajecki Wojciech
  3. Gil Mieczysław
  4. Janic Edmund
  5. Janusik Bożenna
  6. Kaliszczak Andrzej
  7. Kasza Przemysław
  8. Kuberski Krzysztof
  9. Kysiak Andrzej
  10. Labocha Sławomir
  11. Łyszczarz Marek
  12. Paluszyński Jarosław
  13. Pawelak Ewelina
  14. Skotny Jerzy
  15. Stasiński Andrzej
  16. Stolarski Sławomir
  17. Szleper Waldemar
  18. Wachowicz Tomasz

 

Wyniki głosowania w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej:

  1. Andrzejewski Tadeusz
  2. Jasiona Janusz
  3. Kostrzanowski Jan
  4. Kowalik Zbigniew
  5. Panicz Zenon

 

Wyniki głosowania w branży instalacji sanitarnych i wodno-melioracyjnej:

  1. Latos Ewa
  2. Raducki Łukasz
  3. Rudziński Janusz
  4. Stefański Tomasz
  5. Więckowski Jerzy
  6. Wiśniewska Elżbieta

 

Wyniki głosowania w branży drogowej, kolejowej oraz mostowej:

  1. Kasznia Magdalena
  2. Marcinkowska-Tomzik Monika
  3. Popczyk Włodzimierz

Obwód Nr 3 - Gliwice
Wybory w dniu 9.12.2017r.

Wyniki głosowania w branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej:

  1. Bella Czesława
  2. Bobek Krzysztof
  3. Bryt-Nitarska Izabela
  4. Buszka Franciszek
  5. Cichoń Andrzej
  6. Ciszewski Jarosław
  7. Czyszek Mariusz
  8. Eder Leszek
  9. Gloc Elżbieta
  10. Gonsior Henryk
  11. Kallik Urszula
  12. Klajnowski Stanisław
  13. Kozik Zbigniew
  14. Mrozowski Zbigniew
  15. Nowak Anna
  16. Nowak Henryk
  17. Nowicka-Słowik Elżbieta
  18. Radziewski Tomasz
  19. Sopata Tadeusz
  20. Spychała Jan
  21. Starosolski Włodzimierz
  22. Wilczak Jadwiga

 

Wyniki głosowania w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej:

  1. Boba Kazimierz
  2. Kolonko Krzysztof
  3. Krawczyk Jerzy
  4. Nowak Jerzy
  5. Staszel Jerzy
  6. Szyszka Damian

 

Wyniki głosowania w branży instalacji sanitarnych i wodno-melioracyjnej:

  1. Bochyńska-Podloch Danuta
  2. Hanak Maria
  3. Janocha Wojciech
  4. Klimek Witold
  5. Królicki Andrzej
  6. Pala Jacek
  7. Piechurski Florian
  8. Rudzki Andrzej
  9. Tatara-Brożek Halina
  10. Twardosz-Michniewska Barbara

 

Wyniki głosowania w branży drogowej, kolejowej oraz mostowej:

  1. Kulawik Andrzej
  2. Nowak Marcin
  3. Polisiewicz Anna
  4. Salamak Marek

 

Obwód Nr 4 - Katowice I
Wybory w dniu 18.11.2017r.

Wyniki głosowania w branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej:

  1. Bednarczyk Piotr
  2. Bujoczek Bożena
  3. Ciszewski Andrzej
  4. Jasiński Marek
  5. Karapyta Andrzej
  6. Kawalec Gwidon
  7. Kiełbasa Julian
  8. Konieczny Kazimierz
  9. Nowak Andrzej
  10. Oszczepalski Jan
  11. Poniewierski Włodzimierz
  12. Wasylowski Grzegorz

 

Wyniki głosowania w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej:

  1. Jureczko Ginter
  2. Orłowska Agnieszka
  3. Skowrońska Teresa

 

Wyniki głosowania w branży instalacji sanitarnych i wodno-melioracyjnej:

  1. Kieres Krystyna
  2. Skrabania Roman
  3. Soczawa Marian
  4. Studencki Marian

 

Wyniki głosowania w branży drogowej, kolejowej oraz mostowej:

  1. Cielecka Izabela
  2. Foryś Grzegorz
  3. Herisz Zbigniew

 

Obwód Nr 5 - Katowice II
Wybory w dniu 18.11.2017r.

Wyniki głosowania w branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej:

  1. Biedacha Wojciech
  2. Bojanowski Grzegorz
  3. Dobrowolski Andrzej
  4. Dobrowolski Wojciech
  5. Gapiński Tadeusz
  6. Gowarzewski Grzegorz
  7. Kawalec Jacek
  8. Krause Paweł
  9. Krupa Jan
  10. Makulski Zbigniew
  11. Mazur Małgorzata
  12. Michalik Jan
  13. Mika Tadeusz
  14. Nowacki Jan
  15. Szczepaniak Jerzy
  16. Szumilas Alicja
  17. Świerczyńska Maria

 

Wyniki głosowania w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej:

  1. Kurcok Ireneusz
  2. Lachowicz Romuald
  3. Rzepka Tomasz
  4. Wybraniec Andrzej

 

Wyniki głosowania w branży instalacji sanitarnych i wodno-melioracyjnej:

  1. Bienek Łukasz
  2. Dworska Ewa
  3. Franielczyk Jadwiga
  4. Golda Tomasz
  5. Nowakowska Grażyna

 

Wyniki głosowania w branży drogowej, kolejowej oraz mostowej:

  1. Dowiat Adam
  2. Gąska Aneta
  3. Młynarski Marek
  4. Mrozek Ilona

 

Obwód Nr 6 - Rybnik
Wybory w dniu 4.11.2017r.

Wyniki głosowania w branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej:

  1. Bętkowski Piotr
  2. Burda Wojciech
  3. Goczał Anna
  4. Goczał Damian
  5. Hlubek Marcin
  6. Kubina Tomasz
  7. Majchrowski Dariusz
  8. Mularczyk Grzegorz
  9. Seweryn Katarzyna
  10. Siedlecki Marcin
  11. Smołka Bartosz
  12. Szukalska Małgorzata
  13. Szulik Mariusz
  14. Tomica Władysław
  15. Trojan Krystyna
  16. Wołczyk Leszek

 

Wyniki głosowania w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej:

  1. Fojcik Jerzy
  2. Kadlec Andrzej
  3. Kretek Michał
  4. Kubieniec Kazimierz

 

Wyniki głosowania w branży instalacji sanitarnych i wodno-melioracyjnej:

  1. Chwedczuk Wojciech
  2. Czyszczoń Henryk
  3. Przeliorz Bogdan
  4. Siejok Andrzej

 

Wyniki głosowania w branży drogowej, kolejowej oraz mostowej:

  1. Andrzejewska Wiesława
  2. Franusiak Stanisława Izabela

 

Obwód Nr 7 - Sosnowiec
Wybory w dniu 16.12.2017r.

Wyniki głosowania w branży budowlanej, wyburzeniowej i hydrotechnicznej:

  1. Anders Henryk
  2. Bętkowski Michał
  3. Bryła Włodzimierz
  4. Bryła-Kluczny Elżbieta
  5. Czopek Wanda
  6. Faltyn Marian
  7. Figiel Piotr
  8. Hardek Mikołaj
  9. Krupa-Brzozowska Agnieszka
  10. Marchewka Michał
  11. Mikulski Łukasz
  12. Papiernik Tomasz
  13. Skorupa Adam
  14. Wieczorek Krzysztof
  15. Zapolska Teresa

 

Wyniki głosowania w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej:

  1. Ciesiński Krzysztof
  2. Gębski Mirosław
  3. Karnowski Marek
  4. Pałęga Maria
  5. Sikora Czesław

 

Wyniki głosowania w branży instalacji sanitarnych i wodno-melioracyjnej:

  1. Chowaniec Jacek
  2. Ciszek Czesław
  3. Janocha Kazimierz
  4. Papiernik Bartłomiej
  5. Pięta Kazimierz

 

Wyniki głosowania w branży drogowej, kolejowej oraz mostowej:

  1. Kawa Jan
  2. Kleszcz Władysław
  3. Klikowicz Piotr
  4. Suwalski Wiesław

 

 

Oceń ten artykuł
(14 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Lipiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!

Media

 

 

 

 

 

Początek strony