All for Joomla All for Webmasters

XIV Gala Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości

17 czerwca 2016 roku w Zameczku Myśliwskim w Promnicach odbyła się XIV Gala Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości, organizowana przez Okręgową Izbę Przemysłowo-Handlową w Tychach.

 W czasie gali wręczono prestiżowe statuetki „Hermesów Biznesu”, w kategoriach dla najlepszej Firmy, Produktu i Usługi, a także Przedsiębiorcy Roku i Wybitnej Postaci Regionu, tj. osobistości woj. Śląskiego, stanowiących wyróżnienie dla firm, przedsiębiorców i instytucji w istotny sposób wpływających na rynek regionalny.  Podczas  Gali wręczane są również odznaczenia państwowe, samorządu wojewódzkiego oraz gospodarczego

 W Gali Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości wzięło udział blisko pół tysiąca zaproszonych gości ze świata biznesu, kultury, polityki oraz mediów. Wśród zaproszonych byli m.in. posłowie do Parlamentu Europejskiego i krajowego, przedstawiciele samorządu wojewódzkiego i miejskiego, przedsiębiorcy, ludzie kultury.

Nagrodę główną w kategorii Przedsiębiorca Roku otrzymał Piotr Wojaczek, prezes zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej za rozwój strefy ekonomicznej i promocję potencjału inwestycyjnego regionu. W sposób szczególny wyróżnia się również wybitne osobistości województwa śląskiego, mające największy wpływ zarówno na rozwój gospodarczy jak i społeczno-kulturowy regionu. Statuetkę w tej kategorii odebrał Tadeusz Donocik, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach – za wybitny wkład w rozwój gospodarczy Śląska i promocję przedsiębiorczości.

W trakcie Gali wręczono również odznaczenia samorządu wojewódzkiego. Złotą Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego odebrał prof. Marek Szczepański, a Srebrną Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego otrzymała, nasza koleżanka, członek Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, Małgorzata Mazur.

Na uroczystościach Gali ŚlOIIB reprezentowali: Ewa Dworska sekretarz Rady ŚlOIIB oraz Stanisław Przyborowski delegat na Zjazd ŚlOIIB.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
27
28
29

Media

 

 

 

 

 

Początek strony