All for Joomla All for Webmasters

VII Mistrzostwa PIIB w Brydżu Sportowym Szczyrk 7-9.12.2018 r. - Wyniki

W Mistrzostwach udział wzięło 51 osób z 8 Izb Okręgowych.

Wyniki Mistrzostw:

Turniej indywidualny – 44 osób

1. Andrzej Błachno Podlaska Izba
2. Roman Opaliński Podlaska Izba
3. Adrian Bakalarz ŚlOIIB
4. Adam Łaszczotko Mazowiecka Izba
5. Jerzy Miś ŚlOIIB
6. Sławomir Stępniewski Mazowiecka Izba
7. Jan Wadowski Warszawa
8. Marek Kamelski Warszawa
   Lechosław Piotrowski Mazowiecka Izba
   Kazimierz Drożdż Łódź
   Jacek Znamirowski Podkarpacka Izba    
16      Krystyna Kieres ŚlOIIB
20      Jerzy Ujma ŚlOIIB
21      Bogdan Tarnawski ŚlOIIB
23      Krzysztof Ciesiński ŚlOIIB
28      Tadeusz Dudziak ŚlOIIB
30      Marian Gacek ŚlOIIB
35      Janusz Zagała ŚlOIIB
41      Janusz Kozula ŚlOIIB

Turniej Par na IMPY – 22 pary

1. Ujma-K.Cios – ŚlOIIB
2. Balunowski-A.Błachno- Podkarpacka Izba
3. Łaszczotoko-D.Gelo – Mazowiecka Izba
4. Chechowski-M.Janota – Mazowiecka Izba
5. Nalazek-P.Iwanus – Kujawsko-Pomorska Izba
6. Ejsmont-J.Milkamanowicz- Mazowiecka i Warmińsko-Mazurska Izba
7. Zagała- B.Tarnawski – ŚlOIIB
8. Znamirowski-R.Opaliński – Podkarpacka Izba
9. Madera-J.Korczowski – Podkarpacka Izba
10. Starkiewicz-J.Wadowski – Mazowiecka Izba
13. M.Gacek-J.Kozula- ŚlOIIB
16. T.Kuś-T.Dudziak-ŚlOIIB
17. T.Owczarz-J.Hamryszak-ŚlOIIB
18. K.Ciesiński-T.Baran-ŚlOIIB
22. K.Kieres-M.Bodniak-ŚlOIIB

Turniej Pan na MAXY- 23 pary

1. Zagała-B.Tarnawski – ŚlOIIB
2. Ciesiński-T.Baran – ŚlOIIB
3. Znamirowski-R.Opaliński – Podkarpacka Izba
4. Łaszczotko-D.Gelo – Mazowiecka Izba
5. Madera-J.Korczowski – Podkarpacka Izba
6. Gruszecki-J.Jurczyński-Małopolska Izba
7. Cios-J.Ujma- ŚlOIIB
8. Nalazek-P.Iwanus – Kujawsko-Pomorska Izba
9. Piotrowski-T.Olczyk- Mazowiecka Izba
10. Dudziak-Z.Mańdok – ŚlOIIB
16.J.Hamryszak-Tadeusz Owczarz-ŚlOIIB
20.M.Gacek-J. Kozula- ŚlOIIB
22.M.Bodniak-K.Kieres-ŚlOIIB

Turniej drużynowy – 14 drużyn

1. Mazowiecka Okręgowa Izba – D.Gelo, A.Łaszczotko, M.Kamelski, S.Stępniewski
2. Śląska Okręgowa Izba – J.Ujma, K.Cios, T.Dudziak, J.Wardas
3. Śląska i Warmińsko - Mazurska Izba – J.Zagała, B.Tarnawski,T. Ejsmont, J.Milakmanowicz

Kwalifikacja generalna

1. Adam Łaszczotko – Mazowiecka Izba
2. Dariusz Gelo – Mazowiecka Izba
3. Jerzy Ujma – ŚlOIIB
4. Andrzej Błachno- Podlaska Izba
   Bogdan Tarnawski – ŚlOIIB
6. Roman Opaliński – Podkarpacka Izba
7. Sławomir Stępniewski – Mazowiecka Izba
8. Marek Kamelski – Mazowiecka Izba
9. Jacek Znamirowski – Podkarpacka Izba
10. Janusz Zagała- ŚlOIIB
11. Kazimierz Cios – ŚlOIIB
12. Kazimierz Balunowski – Podlaska Izba
13. Tadeusz Dudziak – ŚlOIIB
   Lechosław Piotrowski – Mazowiecka Izba
24. Krzysztof Ciesiński- ŚlOIIB
25. Marian Gacek- ŚlOIIB
26. Janusz Kozula –ŚlOIIB
27. Janusz Hamryszak –ŚlOIIB
28. Krystyna Kieres - ŚlOIIB

Kwalifikacja generalna  Pań

5. Teresa Olczyk – Mazowiecka Izba
6. Urszula Jakubowska – Łódzka Izba
7. Danuta Iwanus – Kujawsko-Pomorska Izba

 

Sędzia zawodów – Adrian Bakalarz

 

 

W środku zwycięzca klasyfikacji generalnej Adam Łaszczotko

 

Zwycięzcy klasyfikacji generalnej z organizatorami: R.Karwowski, D.Gelo, A.Łaszczotko, J.Ujma, J.Kluska, J.Kozula, K.Ciesiński

 

Trzy najlepsze teamy- Warszawa, Śląsk i Śląski/Warmińsko-Mazurska

 

Najlepsi w klasyfikacji drużynowej – team Mazowieckiej Izby z Pucharem Przechodnim (D.Gelo, A.Łaszczotko, B.Tarnawski, S.Stępniewski)

 

Trzy najlepsze pary w turnieju par na Impy

 

Zwycięzcy w turnieju par na Impy – Jerzy Ujma i Kazimierz Cios ( brak na zdjęciu K.Ciosa)

 

Trzy najlepsze pary w turnieju par na Maxy

 

Zwycięzca Turnieju par na Maxy Janusz Zagała i Bogdan Tarnawski

 

Najlepsi w turnieju indywidualnym – A.Błachno, R.Opaliński, Adam Łaszczotko

 

 Zwycięzca w turnieju indywidualnym – Andrzej Błachno

 

W środku zwycięzca w kategorii generalnej Pań Teresa Olczyk

 

Organizatorzy – J.Kozula, R,Karwowski, J.Kluska

 

Puchary i nagrody rzeczowe

 

Organizator J.Kozula przy stoliku

 

Zwycięzcy w turnieju par na Maxy (J.Zagała, B.Tarnawski)

 

K.Ciesiński – najlepszy wśród niestowarzyszonych w PZBS

 

Zwycięzcy w klasyfikacji Pań

 

 Sala rozgrywek

 

 Przy stoliku J.Ujma i K.Cios

 

Sala rozgrywek

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Media

 

 

 

 

 

Początek strony