All for Joomla All for Webmasters
Real time web analytics, Heat map tracking

Wyniki III Mistrzostw Polski PIIB w Brydżu Sportowym

III Mistrzostwa Polski Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa w Brydżu Sportowym

WYNIKI

 
Mistrzostwa odbyły się w dniach 12 - 14 grudnia 2014 roku w Szczyrku w CKiR Orle Gniazdo.



Wyniki - Długa fala

   
  m-ce   wk info okr suma PIIBIND PIIBIMP PIIBTEAM PIIBMAX
  1 Roman Opaliński 18.0   PK 88 15 27 21 25
  2 Jacek Znamirowski 13.0   PK 81 8 27 21 25
  3 Kazimierz Cios 11.0 S SL 71 25 23 9 14
  4 Tadeusz Dudziak 4.0 S SL 57 11 16 9 21
    Zbigniew Kiełbasa 4.0   PK 57 9 19 21 8
  6 Lechosław Piotrowski 7.0 S MA 54 13 14 15 12
  7 Tadeusz Szendzielarz 5.0 S SL 53 7 16 9 21
  8 Sławomir Stępniewski 2.5   MA 51 10 14 15 12
    Ryszard Zdon 5.0   PK 51 3 19 21 8
  10 Janusz Kozula 4.0 N SL 49 22 8 9 10
  11 Adam Kołodziejczyk 2.5 N SL 48 2 23 9 14
  12 Jerzy Ujma 12.0 S SL 43 16 8 9 10
  13 Adam Łaszczotko 4.0   MA 42 17 4 4 17
  14 Wiesław Sycz 13.0 N MA 41 14 6 15 6
  15 Piotr Wowkonowicz 11.0 S MA 39 12 6 15 6
  16 Leon Łobaczewski 2.0 S MA 35 19 10 4 2
  17 Dariusz Gelo 17.0   MA 26 1 4 4 17
  18 Janusz Zagała 4.0 S SL 22 6 12   4
  19 Bogdan Tarnawski 4.0 S SL 21 5 12   4
  20 Jerzy Kotowski 1.0 S MA 20 4 10 4 2
  21 Janusz Hamryszak 0.5   SL 2   2    
    Jadwiga Wysocka     SL 2   2    

 

MISTRZOSTWA PIIB TURNIEJ DRUŻYNOWY O PUCHAR PRZECHODNI PREZESA PIIB ANDRZEJA ROCHA DOBRUCKIEGO

Podkarpacka OIIB 82,66 pkt

Zbigniew Kiełbasa
Roman Opaliński
Jacek Znamirowski
Ryszard Zdon

Mazowiecka OIIB I 57,34 pkt

Lechosław Piotrowski
Sławomir Stępniewski
Wiesław Sycz
Piotr Wowkonowicz

Śląska OIIB 52,56 pkt

Tadeusz Cios
Tadeusz Dudziak
Adam Kołodziejczyk
Janusz Kozula
Tadeusz Szendzielarz
Jerzy Ujma

Mazowiecka OIIB II 47,44 pkt

Dariusz Gelo
Jerzy Kotowski
Leonid Łobaczewski
Adam Łaszczotko

Mistrzostwa Polski PIIB Indywiduel

miejsce

numer

 

WK

okręg

PZBS

 

WYNIK

1

6

Kazimierz Cios

11.0

SL

03104

S

48.25

2

10

Janusz Kozula

4.0

SL

07343

N

 43.00

3

16

Leon Łobaczewski

2.0

MA

06763

S

 41.50

4

17

Adam Łaszczotko

4.0

MA

06761

 

 41.25

5

11

Jerzy Ujma

9.0

SL

03562

S

 40.00

6

14

Roman Opaliński

18.0

PK

01128

 

 36.75

7

5

Wiesław Sycz

13.0

MA

08431

N

 33.25

8

2

Lechosław Piotrowski

7.0

MA

05769

S

 10.50

9

18

Piotr Wowkonowicz

11.0

MA

07004

S

 10.25

10

8

Tadeusz Dudziak

4.0

SL

07144

S

 -0.25

11

1

Sławomir Stępniewski

2.5

MA

12460

 

 -9.25

12

15

Zbigniew Kiełbasa

4.0

PK

01074

 

 -15.00

13

9

Jacek Znamirowski

12.0

PK

01206

 

 -15.25

14

3

Tadeusz Szendzielarz

5.0

SL

07421

S

 -16.00

15

4

Janusz Zagała

0.0

SL

 

 

 -18.00

16

20

Bogdan Tarnawski

0.0

SL

 

 

 -25.25

17

13

Jerzy Kotowski

1.0

MA

15075

S

 -26.50

18

12

Ryszard Zdon

5.0

PK

01205

 

 -35.25

19

19

Adam Kołodziejczyk

2.5

SL

07339

N

 -67.75

20

7

Dariusz Gelo

0.0

MA

 

 

 -75.75

MISTRZOSTWA POLSKI PIIB MAXY

miejsce

numer

 

WK

okręg

PZBS

 

%

PKL

PDF

1

2

Roman Opaliński
Jacek Znamirowski

18.0
12.0

PK
PK

01128
01206

 
 

59.26

 

 

2

7

Tadeusz Dudziak
Tadeusz Szendzielarz

4.0
5.0

SL
SL

07144
07421

S
S

56.94

 

 

3

6

Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo

4.0
0.0

MA
MA

06761
 

 
 

56.02

 

 

4

3

Adam Kołodziejczyk
Kazimierz Cios

2.5
11.0

SL
SL

07339
03104

N
S

55.09

 

 

5

5

Sławomir Stępniewski
Lechosław Piotrowski

2.5
7.0

MA
MA

12460
05769

 
S

53.24

 

 

6

8

Jerzy Ujma
Janusz Kozula

9.0
4.0

SL
SL

03562
07343

S
N

48.61

 

 

7

10

Ryszard Zdon
Zbigniew Kiełbasa

5.0
4.0

PK
PK

01205
01074

 
 

46.30

 

 

8

1

Piotr Wowkonowicz
Wiesław Sycz

11.0
13.0

MA
MA

07004
08431

S
N

44.91

 

 

9

9

Bogdan Tarnawski
Janusz Zagała

0.0
0.0

SL
SL

 
 

 
 

43.06

 

 

10

4

Leon Łobaczewski
Jerzy Kotowski

2.0
1.0

MA
MA

06763
15075

S
S

36.57

 

 

 MISTRZOSTWA POLSKI PIIB CAV. UŚR.

miejsce

numer

 

WK

okręg

PZBS

 

WYNIK

PKL

PDF

1

4

Roman Opaliński
Jacek Znamirowski

18.0
12.0

PK
PK

01128
01206

 
 

43.75

 

 

2

9

Adam Kołodziejczyk
Kazimierz Cios

2.0
7.0

SL
SL

07339
03104

N
S

42.50

 

 

3

3

Ryszard Zdon
Zbigniew Kiełbasa

5.0
4.0

PK
PK

01205
01074

 
 

38.15

 

 

4

2

Tadeusz Dudziak
Tadeusz Szendzielarz

4.0
5.0

SL
SL

07144
07421

S
S

7.15

 

 

5

5

Lechosław Piotrowski
Sławomir Stępniewski

7.0
2.5

MA
MA

05769
12460

S
 

6.65

 

 

6

8

Bogdan Tarnawski
Janusz Zagała

0.0
0.0

SL
SL

 
 

 
 

3.40

 

 

7

10

Leon Łobaczewski
Jerzy Kotowski

2.0
1.0

MA
MA

06763
15075

S
S

-1.85

 

 

8

1

Jerzy Ujma
Janusz Kozula

11.0
4.0

SL
SL

03562
07343

S
N

-11.85

 

 

9

11

Wiesław Sycz
Piotr Wowkonowicz

13.0
7.0

MA
MA

08431
07004

N
S

-19.10

 

 

10

6

Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo

4.0
0.0

MA
MA

06761
 

 
 

-20.60

 

 

11

7

Janusz Hamryszak
Jadwiga Wysocka

0.5
0.0

SL
SL

16435
 

 
K

-66.60

 

 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Listopad 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
10
11
12
13
14
17
18
19
21
24
25
26
27

Media

 

 

 

 

 

Początek strony