All for Joomla All for Webmasters
Real time web analytics, Heat map tracking

Zaświadczenia o członkostwie w ŚlOIIB w formie elektronicznej - Instrukcja pobierania zaświadczeń

image

Komunikat

Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa przypomina, że od 1.01.2011 r. została uruchomiona przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa (PIIB) możliwość pobierania zaświadczenia w wersji elektronicznej z portalu PIIB, znajdującego się na stronie internetowej www.piib.org.pl.Usługa ta jest dostępna po zalogowaniu się do modułu członkowskiego znajdującego się na stronie PIIB tj. www.piib.org.pl za pomocą indywidualnego loginu  i hasła, po uprzednim aktywowaniu swojego konta za pomocą hasła tymczasowego, rozsyłanego do członków PIIB wraz blankietami opłat.

Nowi członkowie ŚlOIIB otrzymują dane do aktywacji konta na Portalu PIIB wraz z Uchwałą o wpisie na listę członków ŚlOIIB.

W konsekwencji, po 3 latach funkcjonowania serwisu, Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa informuje, że z dniem 1 lipca 2014r. będzie wydawać zaświadczenia o przynależności do ŚlOIIB w formie papierowej, opatrzone odręcznym podpisem  Przewodniczego Rady ŚlOIIB,  jedynie na życzenie członka ŚlOIIB (kontakt osobisty, telefoniczny, e-mail, pismo).

Członkowie, którzy zagubili hasła aktywacyjne, jak również członkowie którzy nie mogą aktywować swojego konta z powodu braku w systemie ŚlOIIB ich numeru PESEL, proszeni  są o kontakt w tej sprawie z biurem ŚlOIIB ( e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel. 32 608 07 22; 32 255 45 52 wew. 26,29).

Szczegółową instrukcję dotyczącą pobierania zaświadczeń elektronicznych przedstawiamy poniżej.

OTWÓRZ

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Listopad 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
09
10
11
16
17
18
19
25
26
27

Media

 

 

 

 

 

Początek strony