All for Joomla All for Webmasters
Real time web analytics, Heat map tracking

Zaświadczenia o członkostwie w ŚlOIIB w formie elektronicznej - Instrukcja pobierania zaświadczeń

image

Komunikat

Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa przypomina, że od 1.01.2011 r. została uruchomiona przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa (PIIB) możliwość pobierania zaświadczenia w wersji elektronicznej z portalu PIIB, znajdującego się na stronie internetowej www.piib.org.pl.Usługa ta jest dostępna po zalogowaniu się do modułu członkowskiego znajdującego się na stronie PIIB tj. www.piib.org.pl za pomocą indywidualnego loginu  i hasła, po uprzednim aktywowaniu swojego konta za pomocą hasła tymczasowego, rozsyłanego do członków PIIB wraz blankietami opłat.

Nowi członkowie ŚlOIIB otrzymują dane do aktywacji konta na Portalu PIIB wraz z Uchwałą o wpisie na listę członków ŚlOIIB.

W konsekwencji, po 3 latach funkcjonowania serwisu, Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa informuje, że z dniem 1 lipca 2014r. będzie wydawać zaświadczenia o przynależności do ŚlOIIB w formie papierowej, opatrzone odręcznym podpisem  Przewodniczego Rady ŚlOIIB,  jedynie na życzenie członka ŚlOIIB (kontakt osobisty, telefoniczny, e-mail, pismo).

Członkowie, którzy zagubili hasła aktywacyjne, jak również członkowie którzy nie mogą aktywować swojego konta z powodu braku w systemie ŚlOIIB ich numeru PESEL, proszeni  są o kontakt w tej sprawie z biurem ŚlOIIB ( e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel. 32 608 07 22; 32 255 45 52 wew. 26,29).

Szczegółową instrukcję dotyczącą pobierania zaświadczeń elektronicznych przedstawiamy poniżej.

OTWÓRZ

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Więcej w tej kategorii:

Warto zobaczyć

bip logo

faq


faq

Kalendarz

Listopad 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
10
11
12
13
14
17
18
19
21
24
25
26
27

Media

 

 

 

 

 

Początek strony